Pokazujem rezultate 1 do 7 od 7

Hybrid View

Prethodna Poruka Prethodna Poruka   Sljedeća Poruka Sljedeća Poruka
    Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27

Second hand shop?

U situaciji sam da moram kupovati u second hand shopu?Kakve su cjene?Roba?

Početnik
    Datum registracije
    21-08-13
    Poruka
    1
    Pozdrav.
    Ja također jako puno stvari kupujem u second hand shopu, i zna biti jako puno kvalitetne robe koja je kao nova a cijena zna biti dosta niska

Početnik
    Datum registracije
    01-10-13
    Starost
    35
    Poruka
    2

Citat Pravi autor: Jasmina Cikac Pogledaj Poruke
    Pozdrav.
    Ja također jako puno stvari kupujem u second hand shopu, i zna biti jako puno kvalitetne robe koja je kao nova a cijena zna biti dosta niska
    u više sam navrata naletila u second hand shop-ovima i na odjeću koja na sebi još uvijek ima etiketu iz trgovine (tete kažu da znaju dobiti na prodaju robu direkt iz trgovina - ostalo zadnje na polici, jedini broj, ostatak s totalne rasprodaje, ...) Uglavnom, imam dvogodišnjaka koji je u fazi trganja, nema hlačica koje nemaju barem flekicu koja se treško ili nikako ispiru... Imam i 7-mjesečnu bebu, isto sinčića, tako da većinu robice naslijedi od brace, bar ono što još valja Ono što znam kao i sve druge mame - preslagivam, perem, peglam, trljam, krpam, čudim se kako brzo moram izbaciti iz upotrebe (što zbog prerastanja, što zbog "ostalog"), organiziram, gledam što fali, koji broj, ... uff...

second hand shop - po meni, super stvar, samo treba imati volje, vremena i novaca kad treba

Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27
    S obzirom da sam sama a imam dva školarca koja rastu,a nažalost djeca od prijateljica su mi manja tako da ne mogu uzeti od njih,second hand shop mi se čini kao idealno rješenje za obnovit im garderobu.DJECA rastu i prirastu odječu.

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    Za klince mi je to ok, brzo prerastu robicu i peremo sve to za njima, ali za odrasle mi je to nekako big no, no. Znam da je možda glupo, ali nikako mi se ne sviđa kopanje po tim scond hand vješalicama.

Početnik
    Datum registracije
    24-08-14
    Starost
    34
    Poruka
    14
    Ja imam 3 djece i zivimo u "elitnoj" ulici u Zagrebu.Ja tu svojoj djeci nikad ne kupujem odjecu.Moje kceri to ne bi htjele nosit(imaju 12 i 9 g.)a sin mi je isto modno osvjesten pa ni on to ne zeli nositi.Iako se od tamo za djecu mog naci neke dobre kombinacije.ali u svakom stotom shopu

Početnik
    Datum registracije
    29-04-15
    Starost
    40
    Poruka
    29
    Citat Pravi autor: bebicaa Pogledaj Poruke
    Ja imam 3 djece i zivimo u "elitnoj" ulici u Zagrebu.Ja tu svojoj djeci nikad ne kupujem odjecu.Moje kceri to ne bi htjele nosit(imaju 12 i 9 g.)a sin mi je isto modno osvjesten pa ni on to ne zeli nositi.Iako se od tamo za djecu mog naci neke dobre kombinacije.ali u svakom stotom shopu
    Nije da oni ne žele to nositi jer su modno osvješteni, već ih je u toj dobi sramota pomisliti da su kupili nešto što je već neko nosio. U pravim SH shopovima može se naći dobre, markirane robe za smiješne cijene, tako da nema smisla govoriti o tome da se nemogu nać lijepi komadi. Samo je ta psihološka barijera prisutna. Čak i kod mene, koji imam godina, a koji se bojim reakcije šta će reći neko o tome da se oblačim od tuđih "otpadaka". Čak sam jednom i ušao u takav dućan i osjećao sam se nelagodno, kao da prosim. Ne znam zašto i mrzim se zbog toga. Ali tako je bilo. Izašao sam nakon 2 minute, a sve šta sam gledao sam samo prošao pogledom. Jedino sam pogledao jednu Puma trenirku, kao nova, 35kn. Bilo mi je bed kupit, a svidjela mi se. Eto. Toliko od mene.

Pravila poruka