Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Početnik
    Datum registracije
    05-08-13
    Starost
    43
    Poruka
    2

uspavljivanje i spavanje

Zanima me kako vi uspavljujete svoje malene i kako spavaju ponoci?
    Moj Noa ce sad 2 god. mi se okupamo i onda popije mlijeko i legnemo u njegov krevet i onda pocinje divljanje...malo lezi, pa se vrti, pa skace po meni...ja viknem da se smiri, al nista i tako znamo i po sat vremena nekad dok se ne umori i ne zaspe, a znam da je mrtav umoran vec i prije. Onda ponoci se budi pa me zove, pa se vrt i skace po krevetu sat - dva.. a ujutro je ok, al vec oko 10, 10:30 ga lovi nervoza jer je pospan. ide spavat oko 20.30-21h, a budi se oko 6:30-7
    Ne znam dal i vasi tako,
    al mene to vec totalno izluđuje :-[

ja imam dječaka od 11. mj po danu spava 2 puta...a navečer ide spavat oko 21:30 i ne budi se do 7h ja sam zadovoljna...<3

Početnik
    Datum registracije
    08-08-13
    Poruka
    1
    Ja imam sina starog mjesec i šest dana, i vecinom sam zaspi, ali ako je nemiran i ako mu je vruce i nezna ni sam kako bi zaspao, samo mu prislonimlice uz lice, i to uvijek pali, vjerovatno se tako osjeca sigurno i zasticeno.

Početnik
    Datum registracije
    24-02-16
    Poruka
    2
    Moja Lena spava bez problema, sad joj je godinu dana i premjestili smo je taman pred malo u njezinu sobu, ja sam iskreno mislila da će biti problema sa time, jer je do sada bila sa nama u sobi... ali nista, spava ona tako da sam baš zadovoljna ... Možda mu je vruće ako ne moze zaspati, pa je odmah i nervozniji, neznam ako ga stavljas svaki dan u isto vrijeme u krevet... ako nista ne pomaže uključi fen kad ga stavis spavati, t znam slučajno... jer bi ja znala oprati kosu kad bi stavila Lenu spavati i onda ju dođem provjeriti u sobi i vidim da je jos budna i da bi mogla početi njurgati pa sam u njezinoj sobi isla susiti kosu i zaspala je jako brzo , to je bio trik koji sam u početku radila, kad sam ju tek premjestila !

Pravila poruka