Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Početnik
    Datum registracije
    19-11-16
    Poruka
    2

Trudna ili ne

Cure trebam savjet.Kasni mi vec 4 dana i napravila sam test jucer i bio je negativan.Dal da kupim opet sutra ili da čekam.Jel moguce da sam trudna a da je test negativan.

Početnik
    Datum registracije
    22-11-16
    Poruka
    1
    Citat Pravi autor: savršena Pogledaj Poruke
    Cure trebam savjet.Kasni mi vec 4 dana i napravila sam test jucer i bio je negativan.Dal da kupim opet sutra ili da čekam.Jel moguce da sam trudna a da je test negativan.
    Teško da je test krivi, ali nije nemoguce. Zna se desit greška. Napravi jos jedan test ili jos bolje - odi ginekologu, onda ćeš sigurno znat sto je.
    Meni osobno je test bio pozitivan tjedan dana nakon začeća... sto znaci da počneš odmah proizvoditi hormone, ne trebaš čekati da ti stvari kasne.

U svakom slučaju sretno 😉

Početnik
    Datum registracije
    19-11-16
    Poruka
    2
    Hvala,jos uvijek nista.Cekat cu da prode jos ovaj tjedan i ak ne dode idem ginekologu.Pere me nervoza jer svaki dan cekam da dode kad ono nista.

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    Citat Pravi autor: savršena Pogledaj Poruke
    Hvala,jos uvijek nista.Cekat cu da prode jos ovaj tjedan i ak ne dode idem ginekologu.Pere me nervoza jer svaki dan cekam da dode kad ono nista.
    Ako nisi bila kod ginica jos, mozes izvadit na krv na betaHCG to je pouzdano prije testa , vec nako tjedan dana od oplodnje

Pravila poruka