Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Početnik
    Datum registracije
    10-05-16
    Poruka
    1

Kvrga u dojci koja nikako ne prolazi

Mame, jel imate iskustva i savjet u vezi kvrga tokom dojenja koje ne prolaze dugo? Ja se mučim već 3 tjedna, zadnjih tjedan dana sam na antibiotiku, a vjerujte sve sam pokušala (masiranje, stiskanje, oblozi, kupus, različiti položaji dojenja....). Sad tokom antibiotika je bolje, kvrga se smanjila sa veličine marelice na veličinu zrna grožđa, i još 2 dana pijem antibiotik ali me strah da neće skroz proći, a doktorica je spominjala da u tom slučaju ili možemo kirurški to riješiti iako to ona ne bi preporučila jer bi me jako razrezali, ili da prekinemo laktaciju, što mi se još manje sviđa. Inače ovo mi je drugo dijete, prvo sam dojila godinu dana bez ikakvih problema, a s ovim je problem s kvrgom počeo nakon mjesec dana.

Početnik
    Datum registracije
    10-07-16
    Starost
    33
    Poruka
    5
    Nisam imala tako ozbiljan problem. Meni je pomagalo izdajanje. Jesi li gledala imaš li blistere na bradavicama? Možda oni ne dopuštaju da mlijeko izađe van.

Početnik
    Datum registracije
    04-08-16
    Poruka
    2
    Podižem temu, jer se zadnja dva i pol tjedna mučim s velikom kvrgom s vanjske strane lijeve dojke. Isto sam sve pokušala, stalno masiram, izdajam, stavljam tople/hladne obloge, dojim.....ništa je pomaže. Antibiotik mi je doktorica dala preko telefona, bez pregleda, jer sam na putu, ali mi ga se ne uzima jer sam pročitala da može naškoditi bebi u vidu proljeva, osipa i sl. Ne znam više šta da radim.

Početnik
    Datum registracije
    10-07-16
    Starost
    33
    Poruka
    5
    Vidi imaš li blister. Nekad pomaže da ga se ukloni i onda mlijeko poteče, ali bolje nazovi Rodin SOS telefon. Stručnije će objasniti.

091 22 77 220
    01 61 77 520

Početnik
    Datum registracije
    04-08-16
    Poruka
    2
    Mislim da ga nemam, barem ga ne vidim. Rodin telefon sam već zvala, sve mi je žena lijepo objasnila, ali to i dalje ne prolazi.

Pravila poruka