Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Početnik
    Datum registracije
    05-01-16
    Starost
    19
    Poruka
    1

Da li sam trudna

Ovako ja i moj zarucnik se trudimo vec 3 mjeseca da dobijemo bebu.Ciklus mi traje 32 dana,i uredan je.Svaki dan imamo nezasticene odnose,sad vec kasni 15 dana i nadam se da je trudnoca Vec tjedan i pol mi je ujutro muka a da ne pricam kako su mi sise naotecene i bolne,kao pusac mogu reci da sam mozda 6 cigareta spusila kroz zadnji tjedan i izrazito sam blijeda ujutro i muka mi je u zelucu al ne povracam.Eto da li mislite da je trudnoca moguca,i malo me strah test radit zbog razocarenja :\

Početnik
    Datum registracije
    29-04-15
    Starost
    37
    Poruka
    19
    Simptomi su tu, lako moguće da se prmilo. S obzirom da toliko želite bebu, iskreno se nadam da su se tvoje slutnje ostvarile, tj da se radi o trudnoći. Sretno! (I javi nam, prošlo je puno od tada )

Početnik
    Datum registracije
    30-11-16
    Poruka
    6
    Imam i ja jedno pitanjce. Evo ovako, pila sam pilule do 9.11 (tako nesto) nakon toga, ja i decko smo se "bacili" na posao 😄
    S obzirom da sam prestala pit pilule zanima me dali postoji mogucnost za trudnocom? Kasne mi stvari 19 dana, napravila sam test, bio je negativan, poslje njega smo jos par puta imali spolni odnos, i sad me zanima dali mozda postoji mogucnost da sam trudna? Cula sam svasta sto se tice tih pilula ( da sam sad najplodnija, pa da ne mogu bit trudna i tako svasta nesto )
    Nemam bas simptoma trudnoce osim bolova u trbuhu vec par dana ( ko da cu dobit svaki dan al nikako da dode ) i kroz dan me zna uhvatit neka zgaravica i mucnina..
    S obzirom da sam sad svasta napisala nadam se da ste me shvatili haha 😄😄

Pravila poruka