Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 29
    Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9

Moguca trudnoca ili nesto drugo?

Drage moje,nova sam skroz i trebala bi vasu pomoc Zadnju sam imala 19.11. I taj dan smo se MM i ja malo 'zabavljali'. Inace vec godinu i pol radimo na bebi,jer sam imala spontani. E sad krece. Vec cca 2 tjedna me boli kao da cu ponovo dobiti,ponekad me strecne i oko jajnika. Piskim svakih 5-10 min,dizem se u 2-3 ujutro jesti,grudi su mi nabujale,prosarane su venama,ne bole nista. Totalno sam zbunjena,jedan dio mene se nada da ce konacno biti + a drugi se boji da se moje tijelo poigrava. I jos moram cekati do 17. da vidim hoce li (ne) doc... Ima koja od vas takvih iskustava? Cini mi se da ludim polakoo hehe

Početnik
    Datum registracije
    29-04-15
    Starost
    40
    Poruka
    29
    Uvijek me rastuži kada pročitam ili čujem da je neko doživio spontani.

Nadam se da nije lažna "uzbuna" i da će vam se želja za djetetom čim prije ostvarit.

Sretno!

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: M@rin Pogledaj Poruke
    Uvijek me rastuži kada pročitam ili čujem da je neko doživio spontani.

Nadam se da nije lažna "uzbuna" i da će vam se želja za djetetom čim prije ostvarit.

Sretno!

Hvala puno

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Hvala punoo I ja se isto nadam,ne samo za sebe nego i za ostale curkei zene koje se trude kao i ja
    Zadnji Uredio MelyBoom : 13-12-15 u 14:25 Razlog: Dodatno

Početnik
    Datum registracije
    29-04-15
    Starost
    40
    Poruka
    29
    Bravo, to je sasvim ispravno razmišljanje

Nadam se da ćete nam se vratiti na forum s pozitivnim vijestima!

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: M@rin Pogledaj Poruke
    Bravo, to je sasvim ispravno razmišljanje

Nadam se da ćete nam se vratiti na forum s pozitivnim vijestima!
    Nazalost,za sada nista,lazna uzbuna,ali nadam se da ce biti uskoro

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Nazalost,za sada nista,lazna uzbuna,ali nadam se da ce uskoro biti ++ ne samo meni nego svim trudilicama

Početnik
    Datum registracije
    13-03-16
    Starost
    28
    Poruka
    1
    Cao imam problem u koj nisam sigurna vec tj dana mi se povraca ali(nisam povracala) imam jake glavobolje,lice mi se zari koda imam temp 40,kraljeznica me boli i osijecam se umorno danima. Kasnila mi je 4 dana stome da nisam nikakve naznake imala da cu je dobit. Dobila sam ju prije 6 dana ali je bila cudna nije bila obilna ko i inace i bila je malo svijetlija nego inace mislim voljela bi da jesam trudna ili nisam sigurna u sta da vise sumljam u prehldu ili u trudnocu molim vas daj te mi savjet neki

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: Tajchi Pogledaj Poruke
    Cao imam problem u koj nisam sigurna vec tj dana mi se povraca ali(nisam povracala) imam jake glavobolje,lice mi se zari koda imam temp 40,kraljeznica me boli i osijecam se umorno danima. Kasnila mi je 4 dana stome da nisam nikakve naznake imala da cu je dobit. Dobila sam ju prije 6 dana ali je bila cudna nije bila obilna ko i inace i bila je malo svijetlija nego inace mislim voljela bi da jesam trudna ili nisam sigurna u sta da vise sumljam u prehldu ili u trudnocu molim vas daj te mi savjet neki

Draga,sve je moguce Najbolje kod gina iako je moguce da ti od prehlade kasni. Evo ja sam jucer konacno ugledala dvije debele || i sretna sam i zelim svim trudilicama da konacno ugledaju pluseke i crtice 😍😍

Početnik
    Datum registracije
    24-03-16
    Poruka
    3
    Drage curke, ja sam nova ovdje. Ja i moj muž smo svježe u braku. Pokušavamo osam mjeseci da dobijemo bebu, ali bezuspješno Zadnju mengu sam imala 22.2. Trebala je danas doći, ali nema još (nadam se i da neće). Imam lagane bolove u donjem dijelu trbuha, ali nije strašno. Jel moguće da sam trudna, a boli me trbuh kao pred mengu. Od ostalih simptoma imam samo pojačanu glad i ponekad mučninu. Koji su testovi za trudnoću najboli?? Hvala, curke.

Pravila poruka