Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123
Pokazujem rezultate 21 do 29 od 29
    Početnik
    Datum registracije
    20-09-16
    Poruka
    1
    Pomoć drage.. nova sam ali molim vas odgovor
    Naime imala sam zadnju 20.8. Po pravilu sam trebala dobiti 17.9. Ali naravno ona nije dosla svi simptomi trudnoće su prisutni jedino me zbunjuje jučer sam napravila test i bio je -...molim vas da mi odgovorite dali je test prerano napravljen ili se uzalud nadam? ☺😯

Početnik
    Datum registracije
    30-11-16
    Poruka
    6
    Bok, cure, nova sam ovdje pa se i ja nadam da cete mi pomoc. Evo ovako, pila sam pilule do 5.11. Zadnju menstrucaiju sam imala 22.10.
    Novu sam ocekivala 17.11 ali ju nisam dobila. Od kad sam prestala pit pilule ja i decko imamo recimo redovne odnose i radimo na bebi 😆
    Plodni dani su mi bili od 24 do 30.11..
    24,25,26 je svrsio u mene i 29 na dan ovulacije takoder.. nemam bas neke simptome trudnoce osim sto me zna uhvatit mucnina kroz dan, kicma me boli i izgubila sam apetit (?) Pa me zanima dali vi mislite da je to samo zato jer sam prestala pit pilule il je moguca trudnoca? Hvalaaa 😊😊😊

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    svasta je moguce, napravi test ili krv na betaHCG

Početnik
    Datum registracije
    30-11-16
    Poruka
    6
    Citat Pravi autor: illy Pogledaj Poruke
    svasta je moguce, napravi test ili krv na betaHCG
    Radila ga jutros, negativan iako mi ginek rekla da ponovim za desetak dana s obzirom da su mi tek jucer zavrsili plodni dani..

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    Citat Pravi autor: user1 Pogledaj Poruke
    Radila ga jutros, negativan iako mi ginek rekla da ponovim za desetak dana s obzirom da su mi tek jucer zavrsili plodni dani..
    ma da, prerano je za oboje, samo krv je pouzdanija, mozes za 7-10 dana, a test za 10-14 dana ovisi ima ih svakakvih. meni simptomi trudnoce bili isti kao pms, cak i bolovi kao pred menstruaciju tak ds sto se tice simptoma to jako varira, samo strpljenje i pokusaj ne razmisljat o tome

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    iako sad sam skuzila da ti je prvi ciklus nakon pilule, meni je menga tada dosla nakon 6 tj tako da je mali vjerojatno da si odmah imala ovulaciju, -al moze i biti, svatko od nas je razlicit

Početnik
    Datum registracije
    30-11-16
    Poruka
    6
    iako sad sam skuzila da ti je prvi ciklus nakon pilule, meni je menga tada dosla nakon 6 tj tako da je mali vjerojatno da si odmah imala ovulaciju, -al moze i biti, svatko od nas je razlicit
    Istina da, ali ja sam citala negdje da poslje pilula dok ne dode menga si duplo plodnoji nego inace, ne znam koliko je to istina ali vidjet cemo.. radit cu test za desetak dana opet ako ne dobijem prije.. iako se nadam da necu 😆😆😃

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    Citat Pravi autor: user1 Pogledaj Poruke
    Istina da, ali ja sam citala negdje da poslje pilula dok ne dode menga si duplo plodnoji nego inace, ne znam koliko je to istina ali vidjet cemo.. radit cu test za desetak dana opet ako ne dobijem prije.. iako se nadam da necu 😆😆😃
    bas mi nema logike za plodnost, al sretno!😀

Početnik
    Datum registracije
    30-11-16
    Poruka
    6
    bas mi nema logike za plodnost, al sretno!😀

Hvalaaa 😃😃

Pravila poruka