Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 29
    Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Draga,moguce je da si trudna. Ja sam ti sad oko 7tj i nekaj sitno i isto sam prije pozitivnog testa mislila da cu procurit heheh. Ja sam koristila First sign 30 kn je u dm-u. A boljih i losijih nema. Svaki pokaze + ak ima bete u mokraci,kostao on 70 il 25 kn Drzim ti fige da bude + I javi rezultat

Početnik
    Datum registracije
    24-03-16
    Poruka
    3
    Nažalost, nisam trudna. Al idemo dalje. Ne odustajem. Tebi cestita m od svega srca . A ja i moj dragi ćemo se i dalje truditi. Mada već nekako gubim nadu

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: bokiboki Pogledaj Poruke
    Nažalost, nisam trudna. Al idemo dalje. Ne odustajem. Tebi cestita m od svega srca . A ja i moj dragi ćemo se i dalje truditi. Mada već nekako gubim nadu
    Draga,ne posustajte nikada. Znam jako dobro kakav je osjecaj i razumijem te. Samo hrabro i pozitivno. Imajte vjere,dat ce dragi Bog i to kad ce te se najmanje nadati Imate moju podrsku

Početnik
    Datum registracije
    24-03-16
    Poruka
    3
    Citat Pravi autor: MelyBoom Pogledaj Poruke
    Draga,ne posustajte nikada. Znam jako dobro kakav je osjecaj i razumijem te. Samo hrabro i pozitivno. Imajte vjere,dat ce dragi Bog i to kad ce te se najmanje nadati Imate moju podrsku
    Hvala ti puno. Najviše od svega na svijetu bih volila imat dijete. Na kraju krajeva, to je naš smisao života. Svi me tješe, pa tek ste 8 mjeseci u braku, tek vam je 25 godina, ali psiha je psiha i možda je baš u tome problem.

Početnik
    Datum registracije
    04-04-16
    Poruka
    1
    Ee ćao, ja sam nova ..
    Zadnju menstruaciju imala sam (3.3-8.3)
    (9.3) sam imala odnos
    Po pravilu trebala sam dobiti,ali Nisam još,kasni mi već par dana...
    A imam i polucisticne jajnikee ,,
    Stomak mi se naduvao,previše sam nervozna,..

Početnik
    Datum registracije
    08-12-15
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: bokiboki Pogledaj Poruke
    Hvala ti puno. Najviše od svega na svijetu bih volila imat dijete. Na kraju krajeva, to je naš smisao života. Svi me tješe, pa tek ste 8 mjeseci u braku, tek vam je 25 godina, ali psiha je psiha i možda je baš u tome problem.
    Draga,psiha je cudo jedno. Ja sam pred god i pol imala spontani. Od prejake zelje sam vec samu sebe bila izludila,sve dok nisam rekla dosta. Nemam zivaca i kad bude bit ce. Onda sam na netu nasla molitvu Gospi od brze pomoći bas za zacece. I pomoglo je. Znam kak je to sa svim onim silnim 'opusti se' stvarni klisej al ima efekta. Ja vam doista zelim da brzo zatrudnite i da sve bude ok. Ne posustajte. Molite se,vjerujte,nadajte. Vjerujem da ce bit sve 5 i da ces se iduci mjesec javit s plusekom ❤

Početnik
    Datum registracije
    09-04-16
    Poruka
    3
    Nova sam na forumu i trebam savjet.
    Drage moje koliko dugo pijete prenatale ??Pila sam ih jedno vrijeme i sad prestala,radimo intezivno na bebi 8 mjeseci ..

Početnik
    Datum registracije
    11-04-16
    Starost
    25
    Poruka
    3
    Heejj. Zadnja m mi je bila 10.3 i trebala sam dobiti 8.4 ali nisam. Vec 4mj radimo na bebi pa me zanima dali da radim test i da se ponadam ili da malo jos pricekam. Od simptoma imam jedino lagane grceve u trbuhu vec par dana i jaaaako osjetljive grudi. Ovo bi mi bila 2 trudnoca ( ako je plus naravno ) ... help?

Početnik
    Datum registracije
    11-04-16
    Starost
    25
    Poruka
    3
    Citat Pravi autor: WaterLilly Pogledaj Poruke
    Heejj. Zadnja m mi je bila 10.3 i trebala sam dobiti 8.4 ali nisam. Vec 4mj radimo na bebi pa me zanima dali da radim test i da se ponadam ili da malo jos pricekam. Od simptoma imam jedino lagane grceve u trbuhu vec par dana i jaaaako osjetljive grudi. Ovo bi mi bila 2 trudnoca ( ako je plus naravno ) ... help?
    Samo da javim da je test pozitivan

Početnik
    Datum registracije
    09-04-16
    Poruka
    3
    super ,uživaj !!!sretno !!!

Pravila poruka