Pokazujem rezultate 1 do 8 od 8
    Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27

Mongoloidna djeca?

Postoji li u vašoj obitelji susjedstvu mongoloidno djete?Kako se ponašate prema takvoj djeci?Da li se okrečete za takvom djecom?

Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27
    Moja susjeda je mongoloidno dijete.Nažalost,naše društvo je još takvo da se dosta ljudi okreče za takvom djecom;ružno komentira;predbaciva.Roditeljima takve djece je taj križ sam po sebi dosta težak.Zalažem se za to da takve osobe podržavamo;podupiremo;budemo uz njih i njihove roditelje.Ja osobno jako volim moju susjednu.Nastojim s njom i njenom majkom provoditi barem malen djelić svog vremena.Divim se takvim roditeljima.Moje djete zaboli pa sam cijela nikakva iako znam da će ozdravit a takvi roditelji su uz svoju djecu stalno a znaju da su tako rođena i da oporavka nema.

Početnik Avatar od korisnika malajana
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    41
    Poruka
    27
    Šokirana sam zapravo da još uvijek ima ljudi (ma da uopće ima ljudi) koji se okreću, ružno komentiraju, spočitavaju???!!!
    Ne razumijem jednostavno, šta komentiraju, kome spočitavaju, otkud im pravo na ružan komentar...njih treba educirati, kod njih treba potaknuti emocionalnu inteligenciju...ma odbijam uopće vjerovati da su takvi ljudi s takvim stavom uopće među nama...

Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27
    Nažalost postoje.I moja sestra ima kčer od 24 godinu mongoloidnu.Prolazi pakao zbog male primitivne sredine u kojoj živimo.Da ne kažem da joj su u široj obitelji okrenuli skoro svi leđa.

Početnik Avatar od korisnika malajana
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    41
    Poruka
    27
    Ne vjerujem...strašno!

Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27
    Cura je uglavnom ili u udruzi ili doma.Bogu hvala šta može hodati,normalno jesti.Ima susjedu koja je isto mongoloidna i dobre su prijateljice pa se druže doma.Takve osobe trebaju puno ljubavi,pažnje.

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    Nevjerojatno kako ljudi nemaju nimalo suosjećanja. Uvijek me to začudi, kad vidim takvu hladnoću. No, valjda je to neznanje i iz toga proizlazi primitivizam... drukčije to ne mogu objasniti.

Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27
    Ja isto mislim da je primitivizam.Dosta razgovaram s mamama koje nažalost imaju takvu djecu i kažu mi da im je to dodatna bol na ranu.Ne razumijevanje okoline.

Pravila poruka