Pokazujem rezultate 1 do 7 od 7
    Početnik Avatar od korisnika Romina
    Datum registracije
    18-09-15
    Starost
    51
    Poruka
    2

popucali kapilari i proširene vene - liječenje ?

Meni su zadnjih godinu dana po desnoj nogi ispod koljena popucali kapilari od koljena do dole gleznja sve je plavo a uz to su mi iskocile debele vene sad imam noge kao baba ljeva noga je super a desna ocaj jelise tko susreo sa tim?
    Može li meni netko objasniti koju je tehniku najbolje izabrati za rješavanje proširenih vena i kapilara ?
    Čula sam da pjena nije najbolji izbor i da je laser zakon.
    Ima li tko da je radio intervenciju kod dr Dragića u Banja Luci ako netko ima i iskustva od tamo??

Početnik
    Datum registracije
    26-09-15
    Starost
    42
    Poruka
    4
    Isla sam ja nedavno kod Dragicja na laser za kapilare u B Luku mada sam isprva htjela oticji do BG. Nisam ih imala puno, samo na dva-tri mjesta onako popucale, ali su se toliko vidjele iz daleka da sam ih odlucila maknut.
    Sam postupak je kratak i ne treba se radit anestezijom, bezbolan i iznimno ugodan tretman.Sad je proslo par tjedana.Sljedecji put cju oticji bez ikakve treme.
    On ti koristi nekakvu suvremenu tehnologiju za uklanjanje koju je dopremio iz USA.Nitko nema nishta slicno kod nas Na rubu znanosti !

Početnik Avatar od korisnika Romina
    Datum registracije
    18-09-15
    Starost
    51
    Poruka
    2
    Zanima me cijena prvog pregleda, placa li se kontrolni pregled ako se odlucim na zahvat ?

Početnik
    Datum registracije
    26-09-15
    Starost
    42
    Poruka
    4
    Prvi sam platila dok su svi kontrolni besplatni.Cijena u biti ovisi o povrshini koju radi,Moj ti je konkretan savjet pozovi ih i pitaj iznimno su ljubazni
    https://www.facebook.com/Centar-za-s...6184/timeline/ Sretno i javi nam novosti.Drzhim ti palcheve.
    Zadnji Uredio Stefani : 11-10-15 u 20:27

Početnik
    Datum registracije
    23-12-15
    Starost
    32
    Poruka
    1
    Citat Pravi autor: Romina Pogledaj Poruke
    Zanima me cijena prvog pregleda, placa li se kontrolni pregled ako se odlucim na zahvat ?
    Moja majka je bila baš pred malo u jednoj poliklinici riješiti taj problem, iako njoj nisu bile baš jako proširene vene, ali ih je imala, jer se dosta udebljala zadnje vrijeme, a i genetski, tako da se i ja sve bojim šta me čeka jednog dana hahaha... Njoj je zahvat stvarno pomogao, ali imaš i neke prirodne metode za ublažiti vene i problem s venama, neznam ako znaš za mast od kestena ili kremu, kako već, pogledaj si malo na netu, i to pomaže, i ono da držiš noge uvijek na povišenom kad odmaraš itd... ima tih caka... samo što se mojoj mami nije dalo zezat s tim, jer joj je ovo bilo brže ...

Početnik
    Datum registracije
    26-09-15
    Starost
    42
    Poruka
    4
    Nedavno sam vidjela njegovu novolansiranu web-stranicu.Ajme ima lijep dizajn, ostavit će snažan dojam na posjetiteljke.
    Nabrijani futurist !
    http://dr.dragic.rs/rs Ak kliknes na drugi pravokutnik s ljeva tam ti je sve u vezi uklanjanja krvnih žilica.
    Nego, curke, držite se, polijećemo s dr Dragićem.

Početnik
    Datum registracije
    26-09-15
    Starost
    42
    Poruka
    4
    Zvjezdane staze kod dr Dragića u novosadskoj ordinaciji. Znanstvena je fantastika ovdje na djelu.Kanim se fotografirati u tom "svijetlosnom hodniku" i nalijepiti fotku na fejs. Samo dok financije dopuste još 1 tretman budući da sam osoba koja nije baš oduševljena nikakvim zahvatima na svom tijelu, ali u svakom slučaju ovo je investicija koja vrijedi svake kune.

Pravila poruka