Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 15 od 15
    Početnik
    Datum registracije
    24-08-14
    Starost
    34
    Poruka
    14
    Ja i muz smo sve pokusali da spasimo brak.najvjerovatnije cemo se razvest.ali on iz 1. Braka ima 2 djece i sa mnom 1 djete.ta djeca ne znaju za svoju pravu majku jer sam se ja udala za njihova oca kasa su imali 2 godine.sada se mislimo sto cemo s djecom.oni sada imaju 12 godina a moja kci 9 .muz me prevario nakon 10 godina braka.molim vas pomozite .dali da mu oprostim zbog djece ili da odem.HELLLPPPP

Početnik
    Datum registracije
    17-01-14
    Poruka
    3
    Ovo bas i nije tema za to, al aj.., draga ti znas najbolje sta zelis, tu ti nitko nemoze pomoc, sama moras odlucit o tako necem, sjedi i prvo razmisli sta i kako i zasto, onda sa muzem popricaj otvoreno, bez tajni, bez ko je ko ja, itd i donesite zajednicku odluku

Početnik
    Datum registracije
    17-03-16
    Poruka
    2
    Ja sam se razvela prije godinu dana. Ostala sam zbog djece dugo u lošem braku i žao mi je sada zbog toga. Ipak dokle god se ti pitaš šta da radiš, nemoj ništa. Moraš znati, jednostavno moraš.

Početnik
    Datum registracije
    17-03-16
    Poruka
    2
    To se i sama pitam. Kada je se već zamjerio i poneo loše, možda ne treba pričati ružno, ali ga niti hvaliti netreba. Djeca sami vide sve. I nepada mi napamet niti da ga branim i nastojim ih približiti. Moji su veliki 15 i 18 godina.

Početnik
    Datum registracije
    29-04-15
    Starost
    40
    Poruka
    29
    Da, pitanja su stara i vjerojatno je @bebicaa već odlučila šta napraviti.

Ono što bi ja generalno napisao - ako ti je u tom braku loše, ako je previše svađi, napusti ga. Djecu iz prošlog braka mu ne možeš uzet, ali svoje sigurno možeš, pogotovo ako te prevario. Ako kao porodica funkcionirate, ali je povjerenje propalo, zbog djece, možda ne bi bilo loše izgurati još neko vrijeme (koju godinu) dok djeca ne odrastu (sva) da im se može objasniti zbog čega odlazite, s tim da ti i on ne morate imat apsolutno nikakav odnos.

Ako ne funkcionirate, nemoj patit i mučit se, nije vrijedno. Samo moje mišljenje.

PS Ti najbolje znaš šta osjećaš i želiš, pa najbolje da tako i postupiš. Nema tu bolje odluke od takve. I svaki savjet na internetu je manje bitan u toj priči.

Pravila poruka