Pozdrav.htela bih da podjelom svoje iskustvo u nadi da ce neko imati pametan savet.ja sam zbunjena.od maja meseca imamo nezaštićene odnose,želimo bebu.pratim redovno plodne Dane ,ovulaciju.imam instaliranu aplikaciju "moj kalendar"ciklusi su mi uredni,28-30 dana.zadnju menstruaciju sam imala 15 .8 .,naravno pred menstruaciju su grudi osetljive i znaju biti bolne i veće,kod mene je uvek tako,krsta takodje bole,ponekad glava boli,klasika.mesecnica traje 5 dana..obicno sve prestaje kad ona dodje.grudi se vrate u normalu...moja menstruacija je trajala 3 dana.drugi dan sam bila na dalekom putovanju,ne mogu reci da je bilo malo krvi ,ali kad sam dosla kuci (kraj drugog dana ciklusa)istuširala se,legla da spavam,sutra samo malo,toliko da moram nositi uložak da ne uprljam veš.kad je prestala,uradim test u nadi da sam jedna od onih koje imaju menstruaciju u trudnoći,test je pokazao negativan rezultat.ok...a meni su grudi ostale iste,velike,bradavice iskočile,vene na grudima,7 dan ciklusa bolovi u krstima,juce mi je bio 11 dan ciklusa,ujutro mučnina,nije prestajala ceo dan,predveče glavobolja.otisli smo na vožnju moj dragi muž i ja uvece,meni se jos vise slosilo.mucnina jos veća.vratili se kuci,mučnina i glavobolja zajedno.od juce su mi po kalendaru plodni dani,danas 12 dan ciklusa,i dalje imam mučninu bez povraćanja i bolove glave.nije strašno kao juce ali su prisutni simptomi.da li je neko imao slično iskustvo?da li neko ima pametan savet?da li je bilo prerano mozda za test?:-/