Stranica 9 od 10 PrvoPrvo ... 78910 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 81 do 90 od 97
    Početnik
    Datum registracije
    12-02-16
    Poruka
    4
    Bokic, ovako decko i ja pokusavamo vec 7 mjeseci na bebi, ali posto imam neredovite cikluse to je malo teze, ciklusi mi traju od 24-29 dana, zadnja dva ciklusa su mi trajala 26 dana i mislim da su mi se konacno unormalizirali. zadnja mjesecnica mi je bila 15.1., za vrijeme plodnih dana imamo odnose svaka dva dana. u zadnjih 10-13 dana su mi grudi uzasno osjetljive jako me bole na dodir i teske su i jako sam razdrazljiva, mislila sam da je to sve zbog pmsa.. prije tjedan dana (11 dana nakon ovulacije) pojavio mi se smedi iscjedak sa laganom sukrvicom dva dana za redom u jako malim kolicinama. mislila sam da cu dobiti mjesecnicu da mi je uranila no nista. trebala sam dobit 10.1., taman sam mislila da sam je dobila kad ono gusti bijeli iscjedak koji traje jos i danas. s tim da vec 14 dana imam lagane bolove u donjem dijelu trbuhe i grceve i jos uvijek je tako ko da cu svaki cas dobiti ali nisu jaki neg malo dodju pa odu i tako kroz dan i noc.. jucer i danas sam imala ujutro mucnine, posto sam inace pusac uopce mi cigareta ne pase odmah mi pocne smetat i postane mi nelagodno u zelucu. i sad neznam dal su to mozda neki simptomi trudnoce ili su mi samo hormoni poludjeli. nadam se da je ipak u pitanju bebac. htijela bi sto prije saznati ali bojim se rezultata da ce biti negativan.

Početnik
    Datum registracije
    12-02-16
    Poruka
    4
    takoder imam i glavobolje i non stop sam umorna, inace idem spavati oko 1-2 ujutro sad nemogu izdrzati ni do 22 ma kakvi :')

Početnik
    Datum registracije
    14-02-16
    Poruka
    4
    Dorice, sve ovo što si nabrojala su simptomi trudnoće. Napravi test da budeš sigurna i pokušaj prestati pušiti, barem za vrijeme trudnoće i dojenja , iako bi najbolje bilo da ostaviš cigarete zauvijek.

Početnik
    Datum registracije
    12-02-16
    Poruka
    4
    16.2 sam dobila neki smedi jako oskutan iscjedak koji je trajao dobra 2 tjedna ,mislila sam sa je to mjesecnica koja mi je kasnila tjedan dana. al svejedno sam imala neki cudan osjecaj ,i dalje bolne grudi ,lagani rijetki bolovi u trbuhu, slabost i umor ,mucnice , onda sam jos dobila i gljivice i ja jucer kupila test danas ga napravila i dve debele crtice
    U ponedjeljak odmah idem ginekologu..

Početnik
    Datum registracije
    14-02-16
    Poruka
    4
    Citat Pravi autor: Dorica Pogledaj Poruke
    16.2 sam dobila neki smedi jako oskutan iscjedak koji je trajao dobra 2 tjedna ,mislila sam sa je to mjesecnica koja mi je kasnila tjedan dana. al svejedno sam imala neki cudan osjecaj ,i dalje bolne grudi ,lagani rijetki bolovi u trbuhu, slabost i umor ,mucnice , onda sam jos dobila i gljivice i ja jucer kupila test danas ga napravila i dve debele crtice
    U ponedjeljak odmah idem ginekologu..
    Taj smeđi iscjedak ti je u stvari implatacija. Što se gljivica tiče, dosta su česte u trudnoći jer je sad to područje osjetljivije i sklonije infekcijama. Dobit ćeš od ginekologa vaginalete i riješiti problem. Sretno!

PS. probaj prestati pušiti, barem u trudnoći, zbog djeteta.

Početnik
    Datum registracije
    12-02-16
    Poruka
    4
    Prestala sam pusit cim sam vidjela plusic, al me mucnine muce heheh sad me nesto brine.. dok jos nisam znala da sam trudna i kak sam imala laznu mjesecnicu ,tokom spolnog odnosa decko je svrsio u mene. Dali to utjece na bebu dali se nesto moze dogoditi neznam.. u petak tek idem doktorici nije me mogla pregledat u pon jer sam mjenjala doktora.

Početnik
    Datum registracije
    14-02-16
    Poruka
    4
    Citat Pravi autor: Dorica Pogledaj Poruke
    Prestala sam pusit cim sam vidjela plusic, al me mucnine muce heheh sad me nesto brine.. dok jos nisam znala da sam trudna i kak sam imala laznu mjesecnicu ,tokom spolnog odnosa decko je svrsio u mene. Dali to utjece na bebu dali se nesto moze dogoditi neznam.. u petak tek idem doktorici nije me mogla pregledat u pon jer sam mjenjala doktora.
    Na bebu ti te stvari ne mogu utjecati, samo pazi na higijenu i to je sve.

Početnik
    Datum registracije
    12-03-16
    Starost
    29
    Poruka
    2
    Cure bok. Nova sam tu i imam, da to tak nazovem, problem. Menge su mi unazad godinu dana uzasno neredovite od 32 do 45 dana. Zadnih jedno 4 mjeseca su se kolko tolko ustabilile na 32, 33 dana. Ali... Sad opet kasni. Danas mi je 40 dan i jos je nema. Imam smeckasti iscjedak al bas bezveze, samo da kapne, nista ne curi i to vec 3 dan. Ujutro sam radila test koji je bio negativan. Neznam jel sam trudna ili ne i vise neznam kaj da radim. Cure helpajte.

Početnik
    Datum registracije
    14-02-16
    Poruka
    4

Smile

Citat Pravi autor: Tonkica123 Pogledaj Poruke
    Cure bok. Nova sam tu i imam, da to tak nazovem, problem. Menge su mi unazad godinu dana uzasno neredovite od 32 do 45 dana. Zadnih jedno 4 mjeseca su se kolko tolko ustabilile na 32, 33 dana. Ali... Sad opet kasni. Danas mi je 40 dan i jos je nema. Imam smeckasti iscjedak al bas bezveze, samo da kapne, nista ne curi i to vec 3 dan. Ujutro sam radila test koji je bio negativan. Neznam jel sam trudna ili ne i vise neznam kaj da radim. Cure helpajte.
    Koji si test koristila?
    Ako je primastick, on je jako nepouzdan. Ženi koja je dva mjeseca bila trudna, pokazao je negativan rezultat. Bilo je još takvih slučajeva. Ponovi testiranje još jednom i to po mogućnosti sa gravignost mini, jeftin je a pouzdan.
    Ako ti opet bude negativan rezultat, a menge nema, odi doktoru. To ti je jedini način da saznaš u čemu je problem.
    Sretno.

Početnik
    Datum registracije
    12-03-16
    Starost
    29
    Poruka
    2
    Gravignost mini sam i koristila. A strpit ću se još tjedan dana pa ću vidjet kaj će bit.

Pravila poruka