Stranica 8 od 10 PrvoPrvo ... 678910 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 71 do 80 od 97
    Početnik
    Datum registracije
    29-01-16
    Starost
    29
    Poruka
    13
    Citat Pravi autor: Sara Pogledaj Poruke
    😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
    Držim fige da idući mjesec ugledas plus. Imaš jako dobru aplikaciju za mob zove se moj kalendar u dan ti izračuna plodne dane ma sve ja ga koristim već godinama i točan je ko švicarski sat.
    Želim ti punoooo sreće 😘😘😘😘 i punoooo + + +
    Imam i ja taj kalendar ti mi obavezno javi jel stigla ili je plusic😘😘😘😘

Početnik
    Datum registracije
    24-01-16
    Poruka
    15
    Danas je vještica trebala doći ali još ništa ko neka ludakinja stalno trčim na wc i virim si u gaće 😂😜😆😄
    Čekati ću ako ne dođe do sutra ponoviti cu ujutro test... Mada osjećam neki blagi pritisak u maternici ali uopće za sada nemam niti jedan simptom da ću dobiti inače dan prije me glava rastura i ne mogu živjeti od jajnika.... Javim sutra pa šta bude.

Početnik
    Datum registracije
    24-01-16
    Poruka
    15
    Da se javim... Vještica danas kasni tri dana sutra sam naručena na ultrazvuk... Javim se što je....naravno ako u međuvremenu ne dođe.

Početnik
    Datum registracije
    29-01-16
    Starost
    29
    Poruka
    13

Red face

Citat Pravi autor: Sara Pogledaj Poruke
    Da se javim... Vještica danas kasni tri dana sutra sam naručena na ultrazvuk... Javim se što je....naravno ako u međuvremenu ne dođe.
    daj Boze...mi poceli ponovo raditi na bebacu....nadam se ovaj put vise srece...sin mi je sad vec stariji i nema toliko posla bas oko njega....pa se nadam....aaa ti mi svakako javiiiiiiii ocekujem dobre vijestiiiiii

Početnik
    Datum registracije
    17-01-16
    Poruka
    2
    Prije svega, svima vam želim toliko željene plusiće

eto, i ja sam se našla u situaciji da mi kasni menstruacija. Prošli mjesec sam dobila samo smeđi iscjedak i jedan dan sam lagano krvarila. Danas je treći dan da mi mjesečnica kasni. Zanima me, je l' imala ijedna od vas nekih sličnih simptoma?!
    da ne zaboravim, dečko i ja mamo redovite spolne odnose, ali uvijek prakticiramo metodu prekinutog snošaja…

Početnik
    Datum registracije
    29-01-16
    Starost
    29
    Poruka
    13
    Citat Pravi autor: kika18 Pogledaj Poruke
    Prije svega, svima vam želim toliko željene plusiće

eto, i ja sam se našla u situaciji da mi kasni menstruacija. Prošli mjesec sam dobila samo smeđi iscjedak i jedan dan sam lagano krvarila. Danas je treći dan da mi mjesečnica kasni. Zanima me, je l' imala ijedna od vas nekih sličnih simptoma?!
    da ne zaboravim, dečko i ja mamo redovite spolne odnose, ali uvijek prakticiramo metodu prekinutog snošaja…
    pa nisam bas sigurna u trudnocu ovdje....najbolje bi bilo da posjetis ginica...mozda stres ili nesto je utjecalo na to da kasni..nravno posto je bio prekinuti snosaj...ja sam sa suprugom prije braka 9 godina prakticirala prekinuti snosaj i nisam ostala trudna pa tako ne vidim da bi to bila trudnoca...mozda i prehlada...ali ipak ovo je samo moje misljenje...

Početnik
    Datum registracije
    24-01-16
    Poruka
    15
    Dajo imala sam spontani u četvrtom tjednu... I dobila odljev... Eto rekla sam da cu javiti...😢
    Vijesti nisu baš najbolje... Iduća tri mjeseca se moramo čuvati...

Početnik
    Datum registracije
    17-01-16
    Poruka
    2
    Citat Pravi autor: Daja Niko Pogledaj Poruke
    pa nisam bas sigurna u trudnocu ovdje....najbolje bi bilo da posjetis ginica...mozda stres ili nesto je utjecalo na to da kasni..nravno posto je bio prekinuti snosaj...ja sam sa suprugom prije braka 9 godina prakticirala prekinuti snosaj i nisam ostala trudna pa tako ne vidim da bi to bila trudnoca...mozda i prehlada...ali ipak ovo je samo moje misljenje...

Ma nisam se ja "uplašila" trudnoće, već samo mi se nikada prije nije dogodilo ništa slično. Kod ginekologa sam bila prije dva mjeseca i apsolutno je sve u redu. Ali žena kao žena, uvijek na nešto sumnja :/
    u svakom slučaju, prije 5 min sam dobila menstruaciju. Očito je bio stres razlog ovom ludom ponašanju moga tijela.
    Hvala na odgovoru i savjetu

Početnik
    Datum registracije
    08-02-16
    Starost
    22
    Poruka
    2
    Zdravo. Imam 18 godina i imam jedan problem koji me muci vec nekoliko dana. Nikada nisam imala odnos sa momkom, nevina sam. Menstruaciju sam trebala dobiti 30.januara, medjutim evo sve do sada je nisam dobila. Zanima me koji bi mogao biti uzrok toga i da li to znaci da nesto nije uredu? Cak sam uradila i 4 kvalitetna testa za trudnocu cisto da bih iskljucila tu opciju i svaki je bio negativan, jer smo se znali ponekad "igrati" ali uvijek smo pazili da slucajno on mene nakon diranja sebe ne dotakne tom rukom. Ako mozete da mi pomognete koji je razlog tolikog kasnjenja bila bih bas zahvalna. Inace mi je mens znao kasniti po 2,3 dana ali nikada nije vise. Hvala unaprijed

Početnik
    Datum registracije
    07-02-16
    Starost
    29
    Poruka
    2
    Mala pomoc.Decko i ja pokusavamo vec 4mj. dobiti bebu.Kako mi je jako tesko pratiti te plodne dane,jer nekad mi ciklus traje 29 dana,nekad 26,nekad 27,ni ne uzdam se bas toliko onda u racunanje plodnih dana.E sad,danas sam pocela osjecati laganu bol u predjelu desnog jajnika i nekako mi osjecaj kao da cu dobiti (a trebala bih 18.2. dobiti,tu negdje),a uz to mi se javlja bol (takodjer lagana) u dnu kraljeznice.Ima li netko slicnih problema?Znaci osjecam kao da cu dobiti,ali zapravo bih tek za 10ak dana trebala dobiti.

Pravila poruka