Stranica 5 od 10 PrvoPrvo ... 34567 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 41 do 50 od 97
    Početnik
    Datum registracije
    09-11-15
    Poruka
    1
    Dali mi moze neko pomoc? Prije dva dana je decko svrsio u mene menga mi treba doc za tri dana. Neman nikakve simtone, ali me zanima dali mogu biti trudna i kada je najbolje vrijeme da napravim test. Unaprijed hvala

Početnik
    Datum registracije
    11-11-15
    Poruka
    2
    Hej,nova sam ...valjda ću dobro sve objasnit,uglavnom,dragi i ja bi bebu,radimo na tome oko 3 mjeseca, e sad ja imam miome,ciste...bojim se teško,ciklus mi je ne redovit ,sad mi kao kasni par dana,imala sam mučnine u predvečerje, glavobolje,no imala sam i grceve kao pred m,pijem vrkutu,da li mi itko može pomoći sa simptomima trudnoće,ako je u pitanju cista i sl.Hvala

Početnik
    Datum registracije
    20-11-15
    Poruka
    1
    Cao imam pitanje zadnja m mi je bila 6.11.muz i ja radimo na bebici.sad vec dva dana imam grceve u trbuhu i bole me leda onako pri dnu kraljeznice.imam proziran i rastezljiv iscjedak vec 2 dana.prvi odnos je bio 11.11.do kraja smo isli e sad postoji li sansa da s trudna ili sta.imam vrtoglavice.ili je rijec o necem drugom.hvala

Početnik
    Datum registracije
    06-08-14
    Poruka
    2
    Curke jel ima koga da me posavjetue? Naime radimo na bebi i ovako danas bi trebala dobiti M medutim nisam do sad barem ali i nemam simptoma osim sto me bole grudi uzasno i sinoc sam imala kao neki iscjedak prozirni i danas me je lijevi jajnik onako presjecao...je li moguce da sam trudna?

Početnik
    Datum registracije
    06-08-14
    Poruka
    2
    Jesi mozda pravila test?

Početnik
    Datum registracije
    28-11-15
    Starost
    35
    Poruka
    2
    postovanje nova sam ovdje...zene ,majke,mozda mi neko moze pomoci...Ovak ja i moj dragi radimo na bebi imali smo odnos 16.11,meng..trebam dobit 5.12,do sad sam imala bjeli iscjedak tri dana,cudan,cice su mi malo narasle,bile jako bolne ali ne i sad,dobila sam na kilazi,trbuh nemrem uvuc ko nekad,jajnici su me jako bolili par dana,nadutost mi je svakodnevna,sad sam danas nasla malo krvi...radila sam dva testa jedan negativan drugi jedna tamnija crtica druga svjetlija...kaj vi mislite ,dali sam mozda u drugom stanju ?

Početnik
    Datum registracije
    02-01-16
    Poruka
    1
    Drage dame zelila bi cuti vase komentare i misljenje
    Suprug i ja imali smo odnos prije 2dana,on je svrsio u mene(zelimo bebu),medutim ja sam danas pocela lagano krvarit ali sa nekim iscjetkom i malo,a menstruaciju bi trebala dobit za 2 dana...sad mi nije jasno dali sam trudna,malo mi je to rano kao za neke simtome,a k tome jos mi nisu bili plodni dani...

Početnik
    Datum registracije
    15-01-16
    Starost
    22
    Poruka
    1
    Eeii nova sam ovdje i mene zanima dali sam trudna..decko je cetri puta svrsio u mene par dana nakon menstruacije..radila sam test i negativan je..menstruaciju jos nisam dobila ali imam neke simptome bolne grudi glavobolja mucnine bolove u donjem djelu trbuha noge su mi jako bolne i umorna sam..moze odgovor jer sam jako nestrpljiva...hvalaaaa :/

Početnik
    Datum registracije
    15-01-16
    Poruka
    2
    Pozdrav svima..
    Zadnja menga bila mi je 26.12 i trajala 4 dana..ovulacija normalna sve ok..
    Prije 4 dana imala sam na malu smedju mrljicu na i to je to
    Uzasno me bole ledja,slabina,mucnina,ne povracem..imam jako puno sline u ustima,vene su mi malo izrazenije na dojkama i malo su vece,prije 2 dana sam.se zamalo srusila,noge mi trnu i jakoo sam umorna..
    Dali je jos prerano za to sve,ne vjerujem da sam umislila,al toliko sam se puta vec razocarala i dobila mengu da vise ni sama neznam sto da mislim..

Početnik
    Datum registracije
    15-01-16
    Poruka
    2
    Lejla vidim da imamo slicne simptome,po svemu postoji mogucnost da jesi,kao i kod mene,neznam sto reci najveca zelja mi je da ne dobijem mengu al ne ide..svaki put se razocaram

Pravila poruka