Stranica 4 od 10 PrvoPrvo ... 23456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 31 do 40 od 97
    Početnik
    Datum registracije
    27-08-15
    Starost
    43
    Poruka
    1
    Bok zanima me zena dobila menstruaciju i trajala je 2 dana sada je bole jajnici umorna je povremeno ima zuckasti iscjedak. Menstruacija nije bila jaka kao inace nego vise kao kapi i malo crvenkasta malo smeda. Voljeli bi ta je trudna posto je vec imala do sada 4 pobacaja. Molim pomozite sa odgovorima hvala

Početnik
    Datum registracije
    01-09-15
    Poruka
    4
    Nazalost,nebih rekla da je trudna menstruacija joj je bila takva najvjetrovatnije radi stresa,a postoji I mnogo drugih razloga.Najbolje je da uradi kucni test I rijesi sve nedoumice

Početnik
    Datum registracije
    24-09-15
    Starost
    25
    Poruka
    1
    Zdravo,citajuci forume naisla Sam na ovu objavu ,ako IMA neka zenica da mi odgovori na ppitanje bila bi zahvalna.imam 20 godiNa skoro Sam se udala suprug I ja jako zelimo bebu ,vec 3-4 Dana se cudno osjecam ,imam bolove u stomaku I nadutost,mucnine a tek glad neprestano jedem vec 7 Dana he proslo od zadnjeg odnosa,nestrpljivi smo, vec Sam u ova 3 Dana radila 3 test a I negativni su.mjesecnica mi nikad nije redovna pa ne mogu da cekam da saznam.moze lī mi neko reci vise o simptomima I kad Reba da she javim ginekologu za pregled? hvala <3

Početnik
    Datum registracije
    01-09-15
    Poruka
    4
    Moji simptomi su bili jaka mucnina i povracanje , dva dana nisam ustajala iz kreveta , sve sto bi pojedi morala sam povratit . Menstruacija mi je vec kasnila pa sam znala da sam trudna jer mi je uvijek bila redovna , otisla sam samo ginekologu da mi potvrdi , i da bila sam trudna , 6 tjedana . I ja sam tako takodjer radila kucni tesT prije ocekivane menstruacije i bio je negativan . Tako da ti predlazem da sacekas jos malo , bar do onih dana kada bi trebala dobiti , i onda tek uradis kucni test , ili da jednostavno odes ginekologu na obican pregled , i on ce ti sve reci , i mislim da vrlo rano moze otkriti trudnocu na ultrazvuku , vec u nekom 3 ili 4 tjednu .

Početnik
    Datum registracije
    02-10-15
    Poruka
    1

Question

Pozz.... jeli moze neka pomoc, savjet.
    Menstruacija mi kasni 10 dana. Kada je bio tjedan dana da kasni pravila sam test primastick i napravila sve kako pise. Nakon 3 minute je pokazao samo jednu - (negativan), ali kada su prosla jos 3,4 minuta pokazala se i druga crta, jasno vidljiva. Zbunjena sam jer u uputama pise da se test ne ocitava 3-5 minuta nakon, a moja crtica se pojavila malo iza, minutu, dvije. Jos m nije dosla, a ja sam skroz zbunjena. Grudi me bole i jako su osjetljive, a u donjem dijelu trbuha osjecam lagano probadanje i grcenje, slicno onim u menstruaciji, ali kratko traju. Ima li neko iskustva i sto mislite o svemu ?!? Unaprijed hvala

Početnik
    Datum registracije
    13-10-15
    Starost
    22
    Poruka
    1
    Bok, ja sam Dominik i da vam kazem svoj problem, moja cura ima 17 godina, zadnja mjesecnica koja joj je pocela 17.9 trajala je 2-3 dana, nije bilo puno lrvi i imala je smedi iscjedak na kraju, vec vise od dva tjedna ima jutarnje mucnice, bole je grudi, jede puno vise i to vecinom kombinira kisele krastavce pa poslje nutellu, svakih 5 min ide mokrit na wc, bole je leda i stalno je umorna, a ne zeli radit test jer se boji rezultata, pa me zanima vase misljenje a misljenja koja sam do sad dobio je da je vjerojatno trudna a po simptomima duze od mjesec dana pa sad mi vi recite svoja misljenja???? Hvala unaprijed.

Početnik
    Datum registracije
    24-10-15
    Poruka
    1
    [QUOTE=Dominik123;1046]
    Trudna je sigurno nekih 7 tjedna ako ne i vise..ucestalno mokrenje (zbog pojavanog rada bubrega) i mucnine u trajanju od vec dva tjedna su tipican znak. Neka sto prije ode u ginekologa!
    pozdrav

Početnik
    Datum registracije
    26-10-15
    Starost
    33
    Poruka
    2
    Zdravo svima. Imam jedan problem...15.09.2015. sam imala histereskopiju posle toga sam imala malo krvarenje pa mi je prestalo na dva dana zatim mi je pocelo obilno kao za mentruaciju 27.09. to je trajalo 5 dana kao eedovna. Po mojoj racunici trebala sam da dobijem 24.10-og . Radila sam test i pokazao mi je da nisam trudna. Imam kao menstrualne bolove i cesto idem na malu nuzdu. Pa zanima me vase misljenje... Hvala :*

Početnik
    Datum registracije
    29-10-15
    Poruka
    1
    ja bih te savjetovala da ponoviš test.. ove simptome imam i ja.Napravila sam dva kućna testa i oba su pozitivna. A za pregled kod doktora sam naručena tek 05.11. tako da za sada imam potvrdu samo testa da sam trudna..

Početnik
    Datum registracije
    26-10-15
    Starost
    33
    Poruka
    2
    Hvala na savetu. Ali dobila sam menstruaciju 30.10. tako da na zalost nisam trudna. :'( Nadam se da cu imati vise srece ovog meseca...

Pravila poruka