Stranica 3 od 10 PrvoPrvo 12345 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 97
    Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    enna, sve si jako dobro objasnila... ja bi još nadodala da naravno moraš imati puno povjerenja u dečka koji mora dobro kontrolirati ejakulaciju ... ali uvijek se može dogoditi da malo sperme izađe već tijekom odnosa, prije svrašavanja ili da mu pobjegne prvi shoot. Istina mala je šansa da tako zatrudniš, ali znam neke koje su tvrdile da nikako nije bilo šanse da su trudne i to dva puta na istu foru...

Početnik Avatar od korisnika enna
    Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    već sam se ispraksirala moja majac... još nemam neke dobre vijesti.. sad su mi plodni dani pa ćemo vidjet dali će bit išta od toga..
    ovisi od osobe do osobe,ali iskreno meni je nekako to stvarno tek za 3% moguće trudnoće...

Početnik
    Datum registracije
    21-06-14
    Poruka
    1
    pozdrav svima ja sam ovdje novi clan i imam jedno pitanje do vama ako mi mozete nekako pomoci
    mesecni mi je kasnio 5 dana juce sam napravila test na njemu je pokazalo dvije linije ali jedna se jedva vidi ali danas ujutru sam dobila mjececni dali postoi mogucnost da sam trudna molim vas za vase mislenje i vase iskustva

Početnik Avatar od korisnika enna
    Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10

iskreno..

Iskreno po ovome sta si napisala rekla bi da nisi.. Testovi nisu stopostotna stvar za pouzdat se.. Iako moj savijet ti je da odes doktoru on ce ti sa stopostotnom sigurnoscu znat rec kako je.. Sretno

Početnik
    Datum registracije
    30-06-14
    Starost
    26
    Poruka
    2
    Zdravo svima Ja sam ovde nova pa da se i ja malo izjadam Prosli mjesec sam 80 % bila sigurna da sam ostala u drugom stanju i imala sam dosta simptoma,medjutim dobila sam 6 dana ranije i menzes mi je trajao 3-4 dana. A prije toga sam imala bol u grudima,povecale su se,bradavice su mi bile osjetljive,imala sam bolove pri dnu stomaka koji nisu trajali ni po minut,raspolozenje mi je bilo promjenljivo,bila sam umorna,stalno mi se spavalo i jos par nekih simptoma ali eto na moju zalost dobila sam Otisla sam ginekologu i rekla mi je da nemam nikakvih upala sve je u redu i da ne mogu bebu dobiti kada ja hocu,a posto sam ja osjetljiva a zeljno iscekujem dijete to me je nekako i pogodilo.Odma nakon toga suprug i ja smo nastavili posao trebam za 8 dana dobiti a sada apsolutno nista ne osjecam,sto me i to ubija :S Ali me prije neki dan zabrinulo sto mi je krenuo sekret kao sir je bio :S ali nista me dole nije ni peklo ni svrbilo,i da li mi moze neko recu sta bi to moglo bit. Strah me i test uraditi i otici ginekologu jer imam osjecaj da ce opet biti razocarenje :S

Početnik
    Datum registracije
    04-07-14
    Poruka
    1
    pozdrav zene,cure i sve ostale..imam pitanjce,ovako zadnju mjesecnicu imala sam 3.6,ciklusi mi traju 31,32 dana,.ovaj mjesec smo ja i suprug radili na bebi,od 15.6 do 22.6,jucer sam trebala dobiti mjesecnicu koja mi nikad ne kasni,ili je tocna u dan ili urani ,jutros sam pravila test,negativan je,menge jos nema,e sad mi recite jesmo u pravo vrijeme radili na bebi i jel jos rano da se pokazu dvije crtice?hvala :-*

Početnik
    Datum registracije
    13-08-14
    Poruka
    1
    Zdravooo
    Imam i ja pitanje
    Dakle, prije tri tjedna otkriven mi je dobrocudni tumor na desnom jajniku. U meduvremenu sam spavala s deckom, i u tjedan dana je tri puta ejakulirao u mene. Zadnje je bilo 3 dana pred menstruaciju. Inace imam neredovit ciklua i iskreno, nemam pojma kad su mi plodni dani. 1tj nakon menge prokrvarim, doduse nesto malo i samo jedan dan. To mi se dogodilo prvi put u zivotu. Boli me ko da cu mengu dobit i spava mi se ko budali. Kolika je mogucnost da bi finally mogla biti beba??

Početnik
    Datum registracije
    01-09-14
    Poruka
    3
    Drage moje, zanima me dali krvni test na betu može pogrješiti??? Trebam dobiti za tri dana! Obradujte me, plizzzzzz!

Početnik
    Datum registracije
    09-12-14
    Starost
    34
    Poruka
    2
    Poštovani,
    Mojoj ženi je bio 25.11. prvi dan ciklusa, a zadnji spolni odnos smo imali 30.11.( 6.dan ciklusa ). Koristili smo zaštitu i kondom nije pukao sav sadržaj je ostao u njemu. Potom sam skinio kondom i dobro obrisao glavić vlažnom maramicom. Mene sada zanima jel moguće da ostane trudna ako sam joj stavio glavić u rodnicu 3-4cm unutra na sekundu bez kondoma? Ako je teoretski ostala milimetarska kapljica sperme na otvoru glavića? P.S. dva dana poslije zadnjeg spolnog odnosa ( 30.11.) su joj se javili bolovi u donjem dijelu leđa i općenito križima, imala je mučnine od 2.12.-4.12., često mora mokriti(to joj se javilo još tjedan prije menstruacije), nije mogla hodati od bolova u stomaku, dva dana je samo ležala. 4.12. je primjetila da joj curi krv tokom mokrenja, ( ne da krvari već baš mokri krv) ali to je bilo samo taj puta, jednom. Javljaju joj se prištići po tijelu, bili su bijele boje sada crvenkaste, posebno po licu. Više nema mučninu samo što mora mokriti često i što su joj se pojavili spomenuti prištići. Mislimo da si umišljamo moguću trudnoću iz straha, mislimo da je prerano da bi uočili te simptome rane trudnoće jer su se javili svega 2-3 dana poslije zadnjeg spolnog odnosa a i po našem proračunu zadnji spolni odnos je bio u neplodnim danima jer ima redovne cikluse u rasponu od 28-32 dana. Iz dobivenih informacija jel nam možete reći da li je moguća trudnoća ili je možete isključiti? Ja osobno sumnjam na upalu bubrega (jer se uoči menstruacije nije toplo oblačila po ovakvom hladnom vremenu kada joj je organizam najranjiviji i sjedila je na hladnom betonu) ili gljivičnu infekciju zbog učestalog mokrenja, boli u trbuhu, svrbeža u rodnici koji je trajao dan-dva( ne tokom mokrenja) i pojave mokrenja krvi(kada je mokrila krv primjetila je nekakav smeđi iscjedak). Doktore što Vi možete reći i zaključiti iz dobivenih informacija? Da li je to sve posljedica post-menstrualnog sindroma i postoji li takvo što? Da li paničarimo bez razloga? Da li je došlo do trudnoće i koliko ste sigurni ?

Hvala Vam i srdačan pozdrav!

Početnik
    Datum registracije
    25-05-15
    Starost
    31
    Poruka
    2
    Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa nisam bas upucena, zato mi treba vasa pomoc. Naime, sumnjam da sam trudna, al mi je ja mislim jos rano raditi test. Situacija je sljedeca: zadnju mjesecnicu sam imala 8.5., a odnos 14.5., ovulacija je bila 18.5., pa sam ponovno imala odnos 21.5. zadnjih desetak dana imam izrazen bol u lijevom jajniku,a povremeno i u desnom, sto mi nije uobicajena pojava, ujutro imam laganu mucninu, bez povracanja, a nekada i u toku dana. tako mi je zadnjih 7-8 dana. Mucnina se javi i drugim dijelovima dana i cim nesto pojedem ona prestane. Mokrim dosta cesto i danas citav dan imam vrtoglavicu. Sinoc sam uocila mlijecni, ljepljivi iscjedak iz obje dojke, na dodir, pa me to totalno zbunilo. Prije 4-5 dana sam pekla neko meso koje je bilo sasvim ok, al je meni uzasno smrdilo. Sad nemam pojma sta da radim. Moze li mi tko od vas pomoci i reci kolike su sanse da sam trudna ili ovi simptomi ukazuju na nesto drugo???!!! Please pomozite!! P.S. voljela bih da jesam trudna

Pravila poruka