Stranica 2 od 10 PrvoPrvo 1234 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 97
    Početnik
    Datum registracije
    26-04-14
    Poruka
    1

Dali sam trudna??

Poz cure ja sam nova ovde treba mi vas savet...Imam 22 dve godine od nedavno smo ja i muz odlucili imati bebu proslog meseca sam imala mengu 30.03 do 04.03 posle toga smo se max trudili ali sam se danas bas iznenadila kad sam videla krvarenje 5 dana ranije od proslog meseca sve je isto sem sto nemam bolove kao i uvek kad dobijem pa sad zna dali je ovo problem ili vec sta?

Početnik Avatar od korisnika enna
    Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    a dali je obično krvarenje kao usred menge ili je slabije i rijeđe?

Početnik
    Datum registracije
    30-04-14
    Poruka
    1
    zdravo dame,e ovako vec neko vreme radimo na bebi,i ovoga meseca sam na cetrnaesti dan ciklusa primetila sluz koja je bila kao belance rastegljiva i prozeta krvavim crvenim nitima tako dva do tri dana,to mi se desava prvi put pa neznam dali bi to mogla biti ovulacija i dali je ok,jer sam bas tih dana dva pre toga i dva posle te sluzi imala odnose pa se nadam da ce nam uspeti ovaj put,dali bi neko od vas umeo da mi kaze dali ste imale kakvih iskustava,ja se nadam da cu bar ovaj put ugledati dve zeljene crtice na testu,a to i zelom svima onima koji to ocekuju...

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    hm, treba imat odnose svaki drugi dan otprilike. Jeste li imali pauzu 4 dana između odnosa ili sam ja to krivo shvatila iz tvog posta? Inače se i meni u sred ciklusa zadnjih par ciklusa pojavila neka sukrvica što prije nisam imala. Možda nam je to od proljeća Zvezdice, budi hrabra i samo naprijed. Znam kako je kad iz mjeseca u mjesec preklinješ mengu, i znam kako je kad ti drugi daju bezbroj savjeta da se trebaš opustiti.... bla, bla, bla... Ma sve je to na kraju istina, ali beba će ti doći jednog dana, a do tada moraš čekat. Zvuči potpuno banalno i bezveze, ali na kraju ti je tako.

Početnik
    Datum registracije
    06-05-14
    Poruka
    2
    Pozdrav cure, nova sam ovdje. Godinu i pol radimo na bebi, krenuli na pretrage (odnosno čekamo termin pretraga), spermiogram nije baš uredu ali nije ni jako ispod prosjeka. I onda iznenada mi menga kasni, zadnju sam imala 28.03., ciklus mi je u prosjeku od 29. do 32. dana, jučer sam radila Prima stick test ali nažalost je bio negativan. Nisam ga radila s prvim jutarnjim urinom nego navečer i sad me muči da nije možda negativan radi toga?

Početnik
    Datum registracije
    06-05-14
    Poruka
    2
    ...

Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    nadam se da se vi koje se trudite imate neke pozitivne vijesti jer ja još nemam..

Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    Draga shvačam te... I mi radimo na bebi ali nikako... Ali treba se opustit i kada se najmanje nadaš doći će.. Barem tako kažu..
    Po ovome što si napisala mislim da nisi trudna jer test nije sto posto siguran ali ako nije pokazao pozitivan mislim da i nisi trudna.. obično menstoracija kasni radi nekog stresa...ili bilo čega a vijerujem da ti je već muka od pokušavanja i nadanja...držim ti fige...:*

Početnik
    Datum registracije
    30-05-14
    Starost
    28
    Poruka
    2
    bokic cure. evo mene nova sam ovdje.imam jedno pitanjce:na dan ovulacije imala sam odnosa sa deckom. i sada on nije svrsio u meni nego po meni i ostalo mu malcice na prstu i gurnuo mi prst nutra. jel je moguce tako zatrudnijeti? plis odg hvala

Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    Zapravo jako puno doktora tvrdi da se može ostat trudna čim je i malo spermija ušlo u tebe. Zato se i preporuča da ako imaš odnos bez zaštite da nakon što svrši ne ulazi ponovo u tebe baš iz razloga jer ima sperimija još na njemu koji mogu uzrokovati neželjenu trudnoću. Iskreno i ono što ja znam jako su ti male šanse da si trudna tako da ne brini..ali pripazi ako ti nije u interesu ostat trudna.

Pravila poruka