Stranica 10 od 10 PrvoPrvo ... 8910
Pokazujem rezultate 91 do 94 od 94
    Početnik
    Datum registracije
    01-02-17
    Poruka
    2
    Pozz drage moje, evo da i ja postavim pitanje, dragi i ja radimo na bebi 2 mjeseca...odmah prvi mjesec sam mislila da sam mozda trudna, jer nisam imala osjecaj da cu dobit...iscijedak, bol u ledima .Kad ono dobila, ujutro se probudila i obrisala i vidim rozo.Nista sta sad.ali trajala samo 4 dana..Vrag mi nije dao mira ja napravim test nakon 10 dana i vidim pozitivan test i to obje crte dobro vidljive.Kupim drugi a on negativan al sam ga bacila odmah nakon 3 min.sad trebam dobiti za 7 dana..pokusavam se strpiti al me muci to pozitivan pa negativan.i dalje imam taj stalbi iscijedak, zgaravice tu i tamo, ponekad bol u ledima..😮😒
    Planiram vidjeti sve nakon menstruacije i otici ginekologu na pregled al nisam nikada bila pa jos skupljam hrabrost...hvala 😘

Početnik
    Datum registracije
    02-02-17
    Poruka
    1
    Ive, vidim nije ti niko odgovorio. Nemam ti ni ja puno iskustva u tome, s tim da isto dva mjeseca radimo na bebi, sad mi vec uveliko kasni a test negativan, uradila jutros onaj mini gravignost i ima neka crtica al skroz udaljena od mjesta gdje treba biti, nista mi nije jasno. Imam mucnine, ne tjera me na povracanje, ali udjem npr u radnju odmah mi muka od mirisa, imam glavobolje, zgaravicu, probadanje u stomaku, mislim da su mi grudi se povecale a mozda sam i umislila... Nadam se da ces ugledati dvije crtice

Početnik
    Datum registracije
    01-02-17
    Poruka
    2
    Jesi saznala sta...?? Je li trudnoca?? I meni kasni vec 3 dana..i ja napravila test ..cudno akroz vidim dvije crtice..i kad maknem skroz na svijetlos nevidim...ni sama neznam..cekam jos dva dana..pa do ponedjeljka ponavljam ako nedode.sta si ti saznala ..je li trudnoca?

Početnik
    Datum registracije
    26-03-17
    Poruka
    1
    Drage cure i žene,
    imam naravno jedno pitanje. Posto smo prvi put ovaj mjesec poceli raditi na bebi; zanima me da li je moguce imati nakon 2 dana znakove trudnoce? Naime nasa prica je isla ovako: menstrualni ciklusi su mi prvo kratki od 21-25 dana. Zadnju menstruaciju sam dobila 4.3 i trajala je do 9.2. Nezasticeni odnos smo imali 22.3. i 24.3 i tada smo isli do kraja. Nakon dva dana osjetila sam probadanje/konstantno u lijevom jajniku. Osim toga drugih znakova moguce trudnoce nemam. Da li postoji uopce sanse da sam trudna?

Pravila poruka