Stranica 1 od 10 123 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 97
    Početnik
    Datum registracije
    03-05-13
    Starost
    22
    Poruka
    1

dali sam trudna?

zdravo neznam dali sam trudna tek sutra idem kod doktorice na pregled imam par simptoma trudnoce ali radila sam test i bio je negativan kao sto znamo nisu 100% tacni....
    mengu sam imala prije 8 dana bila je kratka i bilo je malo
    -grudi su mi se povecale imam osjecaj da ce puci prije 2 dana su me bradavice boljele sada me malo svrbe po nekad zabole.
    -udebljala sam se oko 1.5kg i raste
    -stomak mi je veci
    -umorna sam
    razdrazljiva sve mi smeta
    -ledja me uzasno bole nemogu se nastimati da legne kao i noge ako dugo stojim uhvate me ledja i noge me pocnu boljeti
    -stalno jedem u vecim kolicinama
    bol u stomaku kao da cu dobiti prije dva dana citav stomak me je zigao 1 min jedva sam izdrzala
    -prije sam kolu pila nenormalno jucer uzela nije mi to to
    kakva su vasa iskustva sa simptomima........ unaprijed hvala na odgovorima dok sam ovo napisala vec sam se umorila krsta me ubise

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    37
    Poruka
    52
    emma, s tvojim simptomima ja bih rekla da jesi trudna, ali kako je test pokazao negativno? Možda nije valjao. Ja bih ga na tvom mjestu ponovila. Ili najbolje da odeš ginekologu.

Početnik
    Datum registracije
    14-01-14
    Starost
    28
    Poruka
    1
    ja sam jucer trebala dobiti....ali nisam....
    udebljala sam se...stalni mi se vrti...mucnima mi je,...imam zgaravicu i stalno moram na wc...a to je cijeli dan ne povremeno...i zadnjih tjedan dana jedem kao manijak

Početnik Avatar od korisnika proudmomy
    Datum registracije
    17-02-14
    Starost
    33
    Poruka
    1
    Citat Pravi autor: martina_87 Pogledaj Poruke
    ja sam jucer trebala dobiti....ali nisam....
    udebljala sam se...stalni mi se vrti...mucnima mi je,...imam zgaravicu i stalno moram na wc...a to je cijeli dan ne povremeno...i zadnjih tjedan dana jedem kao manijak
    Draga martina,
    prema simptomima koje navodis moguce je da si trudna, moj savijet ti je ako vec nisi, pravac u ljekarnu po test. Sretno!

Početnik
    Datum registracije
    25-02-14
    Poruka
    1
    Pozdrav cure prije svega jer sam prvi put tu i odlucih vam se javit s mmojom pricom naime zadnja menga mi je bila 26.1. i zelimo bebu i bili smo bas aktivni csak smo u plodnim danima i izjutra prije posla muzovog bili aktivni ... e meni je 22.2 samo bilo kap na gacicama svjetlo crvene krvi kao svjeza krv i to je to a trebam dobit danas e od tada meni su meni se javljali neki grcevi sto nikad nisu pred mjesecnicu vec dva dana mi se stalno nesto jede.. danas umjesto da dobijem imam na gacicama gusti bjeli iscjedak bez mirisa i ne svrbi me... bojim se uradit test da se nerazocaram... jer se trudimo vec 6 mjeseci aktivno

Početnik
    Datum registracije
    09-03-14
    Poruka
    2

Zelim biti mama

Citat Pravi autor: Mia Juric Pogledaj Poruke
    Pozdrav cure prije svega jer sam prvi put tu i odlucih vam se javit s mmojom pricom naime zadnja menga mi je bila 26.1. i zelimo bebu i bili smo bas aktivni csak smo u plodnim danima i izjutra prije posla muzovog bili aktivni ... e meni je 22.2 samo bilo kap na gacicama svjetlo crvene krvi kao svjeza krv i to je to a trebam dobit danas e od tada meni su meni se javljali neki grcevi sto nikad nisu pred mjesecnicu vec dva dana mi se stalno nesto jede.. danas umjesto da dobijem imam na gacicama gusti bjeli iscjedak bez mirisa i ne svrbi me... bojim se uradit test da se nerazocaram... jer se trudimo vec 6 mjeseci aktivno
    Postovana, probaj caj od vrkute i marulje. Kupuju se u biljnim apotekama, a pakira ih Suban.

Početnik Avatar od korisnika enna
    Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    Heii cure.. evo da se i ja po jadam i ispričam malo o svojim sumnjama...
    Znači zadnji put sam imala menstroaciju 13 i trajala je pet dana koliko i traje.... i čim je završila dragi i ja smo se bacili na posao... pokušavamo već neko vrijeme i toliko to želimo i veselimo se tome da me iskreno već hvata očaj.. znam da smo mladi i da imao vremena i velike šanse,ali ja sam već toliko iscrpljena i jadna.. Kao da me netko prokleo..svuda oko mene trudnice sve se vesele..prijateljice,susjede baš su svi počeli ostajat trudni i drago mi je zbog njih,ali ja sam već toliko jadna... ee sad se počelo događati ono što sam vam na početku pisala... zadnjih tri dva i pol tjedna imam lagane glavobolje,vrti mi se,jedem ko luda,alkohol mi se gadi,a i napijem se od jedne čašice..grudi su nateknute,trbuh napuhan,a u donjem dijelu trbuha osječam laganu bol..leđa me bole da nemogu sjedit dugo niti radit nešto duže jer se zapušem i leđa me žele ubiti od bolova.. dali su to znaci? menstoraciju sam trebala dobit osmoga,ali nije došla...dali su to znaci trudnoće ili sam već toliko umorna od svega pa sam se počela tiješiti?...pomozite molim vas...

Početnik
    Datum registracije
    19-04-14
    Starost
    26
    Poruka
    1
    Moj savjet je kupi test i napravi tako sam i ja dva puta napravila i pozitivan je bio i menge nisam dobila ovaj mjesec,
    vec sam Bogu hvala u 6om tjednu trudnoce

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    37
    Poruka
    52
    Hm, enna navela si puno simptoma trudnoće Pa zašto ne napraviš test i saznaš odmah. To je bar lako...

Početnik Avatar od korisnika enna
    Datum registracije
    13-04-14
    Poruka
    10
    Ei curke moje.. Hvala vam na savijetima... preležala sam zadnjih šest dana u krevetu sa jakim grčevima i obilnim krvarenjem.. zvala sam onog svog nesposobnog ginekologa rekao je da se ne plašim da je to samo zato jer mi menga kasnila desetak dana.. Toliko sam se veselila tome ne mogu vam ni opista.. i kada sam prokrvarila imala sam osijećaj kao da sam imala spontani,a ne da sam dobila.. užasno sam tužna i umorna od nadanja.. Svaka druga je trudna... sedam mojih dobrih prijateljica očekuje prinovu,a ja koja radim na tome i toliko to želim ne uspijevam.. neznam ni sama više šta da radim..
    Amra čestitam ti..:* želim ti zdravo i prekrasno dijete..

Pravila poruka