Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Početnik
    Datum registracije
    21-01-15
    Poruka
    1

Cool Kako vidjeti koliko je puta zena rodila?

Pozdrav,

u jako sam nezgodnoj situaciji. Zelio bih da vas pitam je li ikako moguce vidjeti koliko se je jedna zena puta porodila/abortirala i slicno?

Naime od starih prijatelja moje vjerenice, saznao sam da je ona prije nego sto je mene upoznala rodila djete i da joj ga je bivsi odveo zauvijek. Sada to meni stvara problem jer samo mislim na te stvari, po njenoj prici nikad nije imala ranije djece... jednom je ostala trudna kao djevojka ali je dijete rodjeno bezivotno.

Sad da li posto taj neki "papir" na kojem pise koliko se puta zena porodila i da li ima zive djece? Da znam sta da joj trazim i da se uvjerim da nema zive ili napustene djece ona.

Hm, nije Vam zgodno. Al nimalo. A zašto Vam ona to nije rekla?! I na čemu se onda zasniva vaš odnos?? Mislim da biste mogli doći do informacije koju tražite pod uvjetom da znate gdje se navodni porod dogodio, i da znate nekoga tko bi Vam mogao dati tu informaciju ili Vas barem uputiti na pravu osobu... Mislim da je moguće jer, koliko znam, odmah po porodu doktor primalji da podatke je li dijete rođeno živo, njegovu težinu i dužinu, te bilo koju anomaliju pri porodu (deformacije i slično). Iako mi nije jasno zašto Vam je to sakrila, jer po meni to dovodi u pitanje Vašu vezu i vjereništvo, ali dobro. Želim Vam sreću u potrazi za odgovorom i da uspijete saznati što Vas zanima.

Početnik
    Datum registracije
    28-01-15
    Poruka
    1
    Citat Pravi autor: Agent007 Pogledaj Poruke
    Pozdrav,

u jako sam nezgodnoj situaciji. Zelio bih da vas pitam je li ikako moguce vidjeti koliko se je jedna zena puta porodila/abortirala i slicno?

Naime od starih prijatelja moje vjerenice, saznao sam da je ona prije nego sto je mene upoznala rodila djete i da joj ga je bivsi odveo zauvijek. Sada to meni stvara problem jer samo mislim na te stvari, po njenoj prici nikad nije imala ranije djece... jednom je ostala trudna kao djevojka ali je dijete rodjeno bezivotno.

Sad da li posto taj neki "papir" na kojem pise koliko se puta zena porodila i da li ima zive djece? Da znam sta da joj trazim i da se uvjerim da nema zive ili napustene djece ona.
    Možete provjeriti u bolnici u kojoj je rodila, a za abortuse mislim da je to liječnička tajna.

Pravila poruka