Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 12 od 12
    Početnik
    Datum registracije
    18-02-15
    Poruka
    2
    Ja bih voljela porođaj u vodi,nažalost u Splitu nema,mislim samo ZG i Ri. Prvi porod mi je bio grozan,doktori u ST katastrofa..

Početnik
    Datum registracije
    12-05-15
    Starost
    36
    Poruka
    1
    Rodila sam dva puta u Virovitici. Prvi porod je bio teži jer sam se jako slabo otvarala, pa sam dugo provela u rađaoni, najprije je bio dr. Koledić, supruga koji je imao tečaj da prisustvuje porodu poslao je doma. Ujutro je bila promjena smjene pa sam molila babicu da mi donese mob da nazovem supruga, tako da je mogao biti na samo zadnjih 20-30 min poroda, porodio me je dr.Kovačević, svaka pohvala za njega.Mislim da je teško i neugodno dok si u bolovima sam u rađaoni i u položaju u kojem ti kažu da moraš bit. Nakon poroda su nam dali oko sat vremena da budemo svi zajedno u rađaoni i to je nešto posebno.
    Drugi porod mi je bio puno ugodniji jer kako sam blizu bolnice, doma sam prošla sve pripremne trudove i tek zadnjih 40 ak min provela u bolnici, porodila me je babica Željka, bila je više nego divna.Namještala mi je stol svakako kako bi mi bilo lakše, suprug je cijelo vrijeme bio sa mnom, jedino neugodno je što je došla jutarnja smjena, pa je cijela delegacija specijalizanata gledala porod, rađe bi da nisu bili tamo, ali sve u svemu sve je bilo ok.

Pravila poruka