Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 31
    Početnik
    Datum registracije
    25-04-13
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: cici mici Pogledaj Poruke
    Odlično,sad se odmaraj i uživaj u trudnoći
    Da.. Sad mogu opusteno uzivati. Hvala ❤

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    Super Darijam. Koja drama je bila, a eto sve je kako treba. Sad samo polako i bez stresa.

Početnik
    Datum registracije
    25-04-13
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: majac Pogledaj Poruke
    Super Darijam. Koja drama je bila, a eto sve je kako treba. Sad samo polako i bez stresa.
    Da majac, katkad samo treba cuti drugo misljenje. Bas sam se ustrtarila, ali sad je sve za 5. Uzivam i odmaram . Hvala ti na podrsci, puno mi je znacila!
    Ubacila bi slikicu, al izgleda da preko moba ne mogu...

Početnik
    Datum registracije
    26-07-13
    Starost
    41
    Poruka
    4
    ja sam 15 tjedana, druga trudnoća i sve je ok. no za razliku od prve, ova mi je teža, dosta mučnina, puno toga ne mogu jesti, umor, tralala

no sve u svemu nema problema, bebica se lijepo razvija i nadam se da će biti sve dobro do kraja

Početnik
    Datum registracije
    04-12-13
    Poruka
    1
    Čestitke budućim mamama i sretno trudnicama. Ja još nisam sigurna da li sam trudna. Strah me zbog godina, molim savjet

Početnik
    Datum registracije
    02-04-13
    Poruka
    8
    lala,ne znam koliko imaš godina ali ja sam 43 godine i prije 4 mjeseca sam rodila 3.dijete.Trudnoća i porod su prošli savršeno.U početku malo mučnine ali to prođe do 12.tjedna .

Početnik
    Datum registracije
    26-07-13
    Starost
    41
    Poruka
    4
    godine ne moraju nužno značiti da će nešto krenuti u krivo. bitno da imaš dobrog doktora koji te prati i da obaviš sve preglede na koje te pošalje. ja sam jučer radila GUK profil jer su sumnjali na gestacijski dijabetes, no pokazalo se da je lažna uzbuna.

pripaziš na prehranu, piješ folnu kiselinu posebno ili kao dio prenatal formule, što više šetnji i opuštanja, samo prati što ti tvoje tijelo govori. i probaj se ne brinuti previše, stres ne pomaže

javi nam novosti, nadam se da će biti sve u redu

ja sam prevalila 34 tjedna, curica je okrenuta na zadak, malo je teža od prosjeka, žučni kamen me ne muči više kao ranije, uglavnom je sve super, osim što primjećujem da nemam energije kao ranije, što je i očekivano

sad već jedva čekam da rodim!

Početnik
    Datum registracije
    23-02-14
    Starost
    31
    Poruka
    2
    Drage moje, mi smo u 31 sedmici inace mi je ovo prva trudnoca, kakva su vasa iskustva s udarcima bebe mene moj djecak stalno udara a pogotovo navece

Početnik
    Datum registracije
    23-02-14
    Starost
    31
    Poruka
    2
    drage moje ja sam u 31 sedmici, moj djecak se mrda jako puno,navece da pricam kakva su vasa iskustva u vezi toga?

Početnik
    Datum registracije
    03-10-14
    Starost
    29
    Poruka
    1
    Nije mi jasno,zasto se ne broji od ovulacije vec zadnje menge?
    Kod mene se vidi gestacijski mjehur,5tjedana.
    Rekao doktor da se vidimo ponovo za 2tjedna,na novom uzv.Ne mogu docekati

Pravila poruka