Pokazujem rezultate 1 do 8 od 8
    Administrator Avatar od korisnika Redakcija
    Datum registracije
    12-03-13
    Poruka
    20

Problemi u komunikaciji s djetetom tinejdžerom

Jeste li doživjeli da vam je vaše dijete, tinejdžer, reklo da vas mrzi? Kako ste se postavili kad vam se to dogodilo?

Početnik
    Datum registracije
    11-04-13
    Poruka
    5
    Doživjela, doduše ne od vlastitog djeteta nego sestrinog. Užasan osjećaj iako sam svjesna da zapravo ne misli tako. Imamo divan odnos i strašno me pogodi kada to kaže... Ali sve rečeno u članku je istina i može itekako poslužiti očajnim roditeljima.

Početnik
    Datum registracije
    15-04-13
    Poruka
    1
    Naravno da mi moje dijete nije reklo da me mrzi. Ne mogu niti zamisliti da mi to kaže... To je ipak stvar kućnog odgoja i opće kulture i utjecaja roditelja. Moje se dijete ne bi usudilo. Sigurna sam. Uoće ne razumijem roditelje koji to dozvoljavaju. I već mi je dosta da se nalaze opravdanja... hahaha dijete je u pubertetu, kaj bi bilo u pubertetu. Ja po tome nikad nisam bila u pubertetu...da sam svom ocu rekla da ga mrzim stisnul bi mi takvu šamarčinu...

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    Pa svi dođemo u tu fazu kad mrzimo roditelje. To je normalno. Ne treba si ni umišljati da dijete to nije pomislilo, možda nije reklo, ali osjećaj mržnje kad ti starci nešto brane svi prođemo. Naravno ni ja nisam to mami rekla, ali samo pomislila masu puta

Početnik
    Datum registracije
    11-04-13
    Poruka
    5
    Da, pa normalno je da klinci to pomisle. Mislim da ni mi nismo bili izuzeci (generacije koje se možda nisu usudile to reći roditeljima).

Početnik
    Datum registracije
    16-07-13
    Poruka
    27
    Imam i ja tinejđera od 14 godina.Nije mi nikad rekao da me mrzi ali vidim da je već u fazi da naveliko "mulja".Mislim da se s otvorenim razgovorom može sve rješiti pa i to zašto je to rekao:

Početnik
    Datum registracije
    24-08-14
    Starost
    34
    Poruka
    14
    Nisam uspjela naci temu o ovom na forumu pa pliz pomozite.Ja i muz se rastajemo i on iz 1.braka ima 2 tinejđera koji se ni ne sjecaju svoje prave majke jer ih je napustila kada su bile bebe.Ja sam se za njigovog oca udala kada su one imale 2 godine pa misle da sam im ja prakticki majka.ja sa svojim muzem imam i jednu curicu.rastajemo se jer me muz prevarioo nakon 10 g. braka.Mi ne znamo kod koga ce biti djeca.pomocccc

Početnik
    Datum registracije
    24-08-14
    Starost
    34
    Poruka
    14
    Meni je kci rekla da me mrzi ali je u pubertetu pa onda OK.je ne razumjem vas koji ne dopustaju djeci da se mrdnu.jadna djeca

Pravila poruka