Pokazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Prvi zubići

Administrator Avatar od korisnika Redakcija
    Datum registracije
    12-03-13
    Poruka
    20

Prvi zubići

U našem članku ste saznali mnogo: kada i kojim redoslijedom prvi zubići niču, kako bebine zubiće treba njegovati i što pomaže kod nicanja zubi. No, je li i kod vaše bebe baš sve išlo po propisima kad su zubići u pitanju?

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    35
    Poruka
    6
    uuuuf, ti zubići... nama rastu 5-ice trenutno... prvo gornje dvije, i samo što ne izbiju. a već su i donje u pripremi.. mogu se napipati.. Slinimo jako, gura u zube sve što stigne... Jedino, moram ga pohvaliti - obožava malac prati zube To mu je omiljena zanimacija, da se njega pita prao bi ih valjda i po 5 puta kroz dan

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    26
    Poruka
    5
    moja ima 8 mjeseci i jos nemamo ni jedan zubic,nadam se da nece biti prebolno

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Poruka
    13
    Mojoj curi su krenuli s točno 4mj... sad ih s 21mj ima 20. I strašno su nas mučili i izbijali bez ikakva reda.

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    35
    Poruka
    6
    mislim da ce va biti lakse sto je dijete starije.. lakse cete joj objasniti neke stvari, nego ja malcu kojem su sa 4 mj krenuli zubeki.... on sad da fino i namazati onim gelom zubeke, zna sam uzeti cetkicu u ruke i dobro si istrpljati mjesto gdje ga svrbi/boli kad mu izbijaju zubeki... lakse je cim su stariji

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    kažu da bolne zubiće i crvene desni pomaže i kriška jabuke iz frižidera ili čak frizera. ja nisam to probala, jer me bilo strah da se jabuka ne odlomi

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    26
    Poruka
    5
    da ja sam cula da se moze tako duda stavit u zamrzivac i kad je jako hladna dat bebi,ja ocekujem zubice svaki dan al jos ih nema

Početnik Avatar od korisnika malajana
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    41
    Poruka
    27
    Nama sve školski...s 5 mjeseci prvi zubić a s godinu i pol su već svi, totalno bezbolno, narasli. Dok je bio beba malo smo pili homeopatske kuglice kako bi ublažili eventualnu bol

Pravila poruka