Pokazujem rezultate 1 do 10 od 10
    Administrator Avatar od korisnika Redakcija
    Datum registracije
    12-03-13
    Poruka
    20

Čudni simptomi trudnoće

Simptomi trudnoće mogu biti vrlo neobični i zbunjujući. Mi smo pobrojali neke neobične simptome koji bi mogli upućivati da ste trudni, a koji su vaši simptomi?

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    35
    Poruka
    6
    moj prvi znak trudnoće bila je nesvjestica. mozda ce zvucati cudno, ali imam niski tlak - kad sam se u busu srusila, sjetila sam se svoje mame koja mi je rekla da se ona rusila tijekom svojih trudnoca, i prva stvar koju sam napravila kad sam izasla iz busa (i dosla k sebi) bio je odlazak u apoteku po test. bio je, dakako, pozitivan

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Poruka
    13
    Hm... sječam se da je vani bilo prilično hladno a ja sam se kuhala i žarili su mi se obrazi... osjećala sam napetost i stalno me pratio jak osjećaj da je to to.

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    26
    Poruka
    5
    mene su samo cicie boljele i uzasno sam bila ujutro gladna na poslu sam vec u pola 7 ujutro jela,i naravno pocela m kasnit napravila test i bila trudna

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    26
    Poruka
    5
    kaj da velim ja i muz radimo na drugoj bebi zadnju m sam imala 24.3 jos nisam dobila pa se duboko nadam da ju inecu dobit!!!

Početnik
    Datum registracije
    03-07-14
    Starost
    26
    Poruka
    1
    Bogg Cure zeljela bih vas pitati koji su prvi simptomi trudnoce....jer me jako ziga jajnik kao da trebamm dobiti???
    Molimm pomoc..Hvala...:*

Početnik
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    26
    Poruka
    5
    Mene su jako cice boljee prvi puta. I stalno sam ujutro bila gladana A drugi puta jednostavno sam znala druge simtome nisam imala

Početnik
    Datum registracije
    01-09-14
    Poruka
    3
    Curke, mene zanima iskustvo vas trudnica! Jeste li imale kakve simptome u drugom tjednu trudnoće? Ja trebam dobiti za tri dana i nervozna sam u pm! Nikakve simptome nemam, jedino me bole jajnici i maternica i napuhana sam ko žaba ali ja mislim da to nema veze sa trudnoćom! Jel'? 😔

Početnik
    Datum registracije
    13-11-14
    Starost
    28
    Poruka
    2
    Imala sam simptome trudnoće, a 2 testa bila negativna, pa sam mislila da sam bolesna te odlučila posjetiti ginekologa, i eto saznala da sam trudna 7 tjedni

Početnik
    Datum registracije
    01-09-15
    Poruka
    4
    Od svih simptoma kod mene su bili , kasnjenje menstruacije i jako povracanje i mucnina .

Pravila poruka