Razmišljao sam trebam li uopće otvarati ovu temu iz dva razloga - prvi je što me strah hoće li mi itko odgovoriti uopće jer vidim da je aktivnost jako pala zadnjih godina, a drugi razlog je jer sam ja kakti neko muško koji bi sam trebao izabrati usisavač a ne pitati ljude po internetu.

No, opet.... Kada gledam to ipak malo realnije, ipak su žene te koje češće koriste ovakve stvari i sigurno znaju iz iskustva reći što valja a što ne valja, a većinom su članovi ovog foruma - članice - pripadnice ljepšeg spola....

Daklem, da pređem na stvar.... Imali smo usisavač star 7-8 godina koji je na izdisaju. Klasični oni obični usisavači s paprinatim vrećicama. I sada tražim nešto što će nam služiti narednih toliko ako ne i duže, pa mi financijski nije ni bitno jel parsto kuna skuplji ili jefiniji...

Gledao sam po dućanima i ima svega - od 100 eura do 500 eura. Pa sam malo i po internetu tražio, a za oko mi je zapeo ovaj usisavač. Prvi razlog zbog čega mi se sviđa je što nema vrećica (nadam se da to više nikad nećemo morat imat). To s vrećicama je bilo bacanje novca i patnja da svaki put nađeš za svoj model usisavača... Druga stvar je što je to Samsung, koji preferiram kod odabira tech stvari. Treća stvar je što je sad na akciji i s popustom cijena mi se čini vrlo dobra.

Što bi vi gledali kada bi kupovali usisavač danas? Kakav bi kupili? Hvala svima ako se itko izjasni (čekat ću sigurno tjedan dana plaća mi je tek idući tjedan pa prije neću sigurno kupiti)....