Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 11
    Početnik
    Datum registracije
    09-12-14
    Starost
    34
    Poruka
    2

da li je moguca trudnoca???

Poštovani,
    Mojoj ženi je bio 25.11. prvi dan ciklusa, a zadnji spolni odnos smo imali 30.11.( 6.dan ciklusa ). Koristili smo zaštitu i kondom nije pukao sav sadržaj je ostao u njemu. Potom sam skinio kondom i dobro obrisao glavić vlažnom maramicom. Mene sada zanima jel moguće da ostane trudna ako sam joj stavio glavić u rodnicu 3-4cm unutra na sekundu bez kondoma? Ako je teoretski ostala milimetarska kapljica sperme na otvoru glavića? P.S. dva dana poslije zadnjeg spolnog odnosa ( 30.11.) su joj se javili bolovi u donjem dijelu leđa i općenito križima, imala je mučnine od 2.12.-4.12., često mora mokriti(to joj se javilo još tjedan prije menstruacije), nije mogla hodati od bolova u stomaku, dva dana je samo ležala. 4.12. je primjetila da joj curi krv tokom mokrenja, ( ne da krvari već baš mokri krv) ali to je bilo samo taj puta, jednom. Javljaju joj se prištići po tijelu, bili su bijele boje sada crvenkaste, posebno po licu. Više nema mučninu samo što mora mokriti često i što su joj se pojavili spomenuti prištići. Mislimo da si umišljamo moguću trudnoću iz straha, mislimo da je prerano da bi uočili te simptome rane trudnoće jer su se javili svega 2-3 dana poslije zadnjeg spolnog odnosa a i po našem proračunu zadnji spolni odnos je bio u neplodnim danima jer ima redovne cikluse u rasponu od 28-32 dana. Iz dobivenih informacija jel nam možete reći da li je moguća trudnoća ili je možete isključiti? Ja osobno sumnjam na upalu bubrega (jer se uoči menstruacije nije toplo oblačila po ovakvom hladnom vremenu kada joj je organizam najranjiviji i sjedila je na hladnom betonu) ili gljivičnu infekciju zbog učestalog mokrenja, boli u trbuhu, svrbeža u rodnici koji je trajao dan-dva( ne tokom mokrenja) i pojave mokrenja krvi(kada je mokrila krv primjetila je nekakav smeđi iscjedak). Doktore što Vi možete reći i zaključiti iz dobivenih informacija? Da li je to sve posljedica post-menstrualnog sindroma i postoji li takvo što? Da li paničarimo bez razloga? Da li je došlo do trudnoće i koliko ste sigurni ?

Hvala Vam i srdačan pozdrav!

Početnik
    Datum registracije
    25-05-15
    Starost
    31
    Poruka
    2
    Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa nisam bas upucena, zato mi treba vasa pomoc. Naime, sumnjam da sam trudna, al mi je ja mislim jos rano raditi test. Situacija je sljedeca: zadnju mjesecnicu sam imala 8.5., a odnos 14.5., ovulacija je bila 18.5., pa sam ponovno imala odnos 21.5. zadnjih deset_ak dana imam izrazen bol u lijevom jajniku,a povremeno i u desnom, sto mi nije uobicajena pojava, ujutro imam laganu mucninu, bez povracanja, a nekada i u toku dana. tako mi je zadnjih 7-8 dana. Mucnina se javi i drugim dijelovima dana i cim nesto pojedem ona prestane. Mokrim dosta cesto i danas citav dan imam vrtoglavicu. Sinoc sam uocila mlijecni, ljepljivi iscjedak iz obje dojke, na dodir, pa me to totalno zbunilo. Prije 4-5 dana sam pekla neko meso koje je bilo sasvim ok, al je meni uzasno smrdilo. Sad nemam pojma sta da radim. Moze li mi tko od vas pomoci i reci kolike su sanse da sam trudna ili ovi simptomi ukazuju na nesto drugo???!!! Please pomozite!! P.S. voljela bih da jesam trudna

Početnik
    Datum registracije
    15-06-15
    Starost
    24
    Poruka
    1
    POzz, kako sam i ja nova u svemu ovom, dobro bi mi dosla vasa pomoc .. Ja i partner planiramo trudnocu. Zadnji dan mjesecnice je bio 27 maja. Odnos smo imali 28, 29, 30, 31, 1, 3, 6, 7, 9, 10, 13, i 14. Vec prije mi se pojavila bol u desnom dijelu stomaka, redovno mijenjam raspolozenje, imam ludjacke potrebe za raznom hranom ( koja mi prije nije padala na pamet), culo mirisa mi se dosta povecalo, imam cudan okus u ustima, samoo bi spavala.. pff sitnice mi smetaju ( hahaha, sto partnera izludjujeee), takodjer oko 4-5 sam imala blago krvarenje, i smedji iscjedak, sto me je zabrinulo.. Ugl, ako je neko imao slicno iskustvo, plizz help

Početnik
    Datum registracije
    26-08-15
    Starost
    35
    Poruka
    2
    Ja sam takodje nova ovde,i jesi li trudna?? :-)

Početnik
    Datum registracije
    08-02-16
    Starost
    22
    Poruka
    2
    Zdravo. Imam 18 godina i imam jedan problem koji me muci vec nekoliko dana. Nikada nisam imala odnos sa momkom, nevina sam. Menstruaciju sam trebala dobiti 30.januara, medjutim evo sve do sada je nisam dobila. Zanima me koji bi mogao biti uzrok toga i da li to znaci da nesto nije uredu? Cak sam uradila i 4 kvalitetna testa za trudnocu cisto da bih iskljucila tu opciju i svaki je bio negativan, jer smo se znali ponekad "igrati" ali uvijek smo pazili da slucajno on mene nakon diranja sebe ne dotakne tom rukom. Ako mozete da mi pomognete koji je razlog tolikog kasnjenja bila bih bas zahvalna. Inace mi je mens znao kasniti po 2,3 dana ali nikada nije vise. Hvala unaprijed

Početnik
    Datum registracije
    17-02-16
    Poruka
    3
    pozdrav svima...ja sam nova na forumu..imam jedno pitanje...imala sam mengu 5.2 al i dalje imam simptome kao da cu dobiti mengu..kicma mi otpada,grudi bole ,sve mi smrdi...i boli me kao da cu svaki cas dobiti..menga je trajala 2 dana....dali su to simptomi za trudnocu..jer jako zelim da sam trudna..vec dugo pokusavam....moze li mi netko pomoci da mi objasni sta je tooo.hvala

Početnik
    Datum registracije
    17-02-16
    Poruka
    3
    da i da napomenem da pijem tablete za hormone....

Početnik
    Datum registracije
    17-02-16
    Poruka
    3
    Jel ima koga da odg na ove postove?

Početnik
    Datum registracije
    29-01-16
    Starost
    29
    Poruka
    13
    Citat Pravi autor: jele1985 Pogledaj Poruke
    pozdrav svima...ja sam nova na forumu..imam jedno pitanje...imala sam mengu 5.2 al i dalje imam simptome kao da cu dobiti mengu..kicma mi otpada,grudi bole ,sve mi smrdi...i boli me kao da cu svaki cas dobiti..menga je trajala 2 dana....dali su to simptomi za trudnocu..jer jako zelim da sam trudna..vec dugo pokusavam....moze li mi netko pomoci da mi objasni sta je tooo.hvala
    Pa ako ti je trajala dva dana i bio je smedjkasti iscjedak a ne crven onda bi ti definitvno savjetovala ginekologu fa odes...moguca je trudnoca ali moze biti i od hormona...drzim fige da je plusic

Početnik
    Datum registracije
    29-01-16
    Starost
    29
    Poruka
    13
    Citat Pravi autor: cvjetic Pogledaj Poruke
    Zdravo. Imam 18 godina i imam jedan problem koji me muci vec nekoliko dana. Nikada nisam imala odnos sa momkom, nevina sam. Menstruaciju sam trebala dobiti 30.januara, medjutim evo sve do sada je nisam dobila. Zanima me koji bi mogao biti uzrok toga i da li to znaci da nesto nije uredu? Cak sam uradila i 4 kvalitetna testa za trudnocu cisto da bih iskljucila tu opciju i svaki je bio negativan, jer smo se znali ponekad "igrati" ali uvijek smo pazili da slucajno on mene nakon diranja sebe ne dotakne tom rukom. Ako mozete da mi pomognete koji je razlog tolikog kasnjenja bila bih bas zahvalna. Inace mi je mens znao kasniti po 2,3 dana ali nikada nije vise. Hvala unaprijed
    Ehh idi ginekologu mi tu nismo doktori...mozemo te samo savjetovati...al stvarno nezz ako nemas odnose sto bi moglo biti...

Pravila poruka