Pokazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Početnik
    Datum registracije
    14-11-14
    Starost
    42
    Poruka
    1

Koja kolica kupiti

Molim pomoć ... Uskoro ću postati mama i zanima me dali su dobra dječja kolica 3 u 1 i koja predlažete. S obzirom da u zadnje vrijeme sve češće gledamo kolica primjetila sam da ih stvarno ima jako puno. Bojim se da ne kupim nešto krivo. Ova kolica mi se sviđaju jako ... http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-40436865.jpg

Početnik
    Datum registracije
    30-11-14
    Poruka
    1
    hej! evo i ja sam u potrazi za kolicima, Stokke koica cu prekrasna ali mislilm da su nepraktična pogotovo ovaj treći dio jer se ne može ispružiti do kraja, znači dok beba spava ne može se poleći da ravno leži nego se mijenja nagib(bar mislim da je tako)
    ja sam osobno gledala ova kolica ali još razmišljam: https://www.youtube.com/watch?v=c4KhJiyb-DA
    Nadam se da sam makar malo pomogla!

Ne znam za ova. Kad sam ja trebala roditi, na poklon smo dobili Hauck-ova, ali smo ih mi izabrali. Takav je bio dogovor. :-) Odlična su. Potraži na ne tu, naći ćeš ih negdje. Koliko znam da su među boljima. Mi smo zadovoljni. Sretno u potrazi!

Početnik
    Datum registracije
    29-03-15
    Starost
    38
    Poruka
    1
    Mi smo kupili Stokke. Standardna sjedalica se može poleći, ali nije 100% vodoravna, ali postoji i potpuno vodoravna košara koja isto ide gore na kolica. Evo: http://www.stokke.com/global/w/accessories/1755.html (doduše čula sam od nekih roditelja da im zapravo nije ni trebala. osobno ću vidjeti da li da ju uzimam ili ne). Ako živiš u gradu, mislim da su ti to dobra kolica, lako je s njima manevrirati, osim toga dijete je visoko gore, pa kad je okrenuto prema tebi, vidi te, a kad je okrenuto na suprotnu stranu ne mora gledati drugim ljudima u noge i udisati ispuhe auta.

Ako smijem savjetovati - ako kupuješ kolica preko Njuškala svakako dogovori da kolica osobno pogledaš i uvjeriš se da je sve na njima ispravno. Pitaj ljude koji prodaju imaju li ralun/gdje su kolica kupljena i kad, te da li su ih kod Stokkea registrirali - naime sva njihova kolica (a i još neki drugi proizvodi) se na njihovoj stranici mogu registrirati pa ako ti se nešto pokvati, zamjenski ćeš dio dobiti besplatno. Ta registracija/garancija vrijedi tri godine i zove se "extended warranity". Imaš i nekoliko ovlaštenih servisa kod nas. Nije na odmet znati.

Početnik
    Datum registracije
    04-05-16
    Starost
    26
    Poruka
    1
    Mi imamo dječja kolica 3 u 1 i vrlo smo zadovoljni. Nakon dvije godine služe mi i za drugo dijele, i vrlo su kvalitetna. Najviše mi se sviđa što su praktična, jest da su koštala malo više, ali vrijedi svake lipe.

U zavisnosti od potrebe najbolje je dobro isplanirati prvo budžet, zatim se odlučiti za kupovinu kolica.
    Da li su to 3u1 neka multifunkcionalna kao npr ova, ili su to pak gradska kišobran kolica koja su veoma lagana
    i veoma lako se sklapaju i rasklapaju primer ova ovde.

Opet nije loše kupiti i kombinovati neku kengur nosiljku za kraće šetnje sa bebom kako.

Pravila poruka