Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2
    Početnik
    Datum registracije
    22-09-14
    Poruka
    1

Ima li rijesenja

drage moje ne znam kome da se obratim imam dvije prekraasne curice od 4 i 6 god. i sama sam s njima 24 sata (nemam finacijskih ,brak,...)problema ali sam u zadnje vrijeme jako frustrirana i lakih zivaca .inace sam radila dok njih nisam dobila i bila sam jako zadovoljna a sobzirom da mog muza nema 2-3 mjeseca a s njima nema tko sekunde da ostane (moja mama radi cijele dane a njegova nije nikad bila za cuvanje odnosno samo kad je njenom srcu drago i zbog toga su i one tuzne inje zeljne al ona nema volje za njih.cijeli sam svoj svijet njima posvetila i nemam nikakvog drustvenog zivota niti kave s prijateljima ako ih jos imam s obziro koliko sam ih puta odbila jer ne mogu bez njih nigdje po danu kamoli po noci kad su nekakve proslave rođendana i slicno.tako da imam osjecaj da sam u svemu tome izubila sebe i prati me konstantno nekakav unutarnji nemir ,osjecam se kao robot i nemam rijesenja koliko god preispitivala sebe.pa molim ako tko ima slican problem da mi se obrati jer ako kome recem mozda ce pomislit da nisam svoja.

P.S. da ne kazem da kad mi muz dode nemamo sekunde za jedan drugog nakon toliko vremena razdvojenosti

Početnik
    Datum registracije
    15-09-14
    Poruka
    1
    Evo, nekako sam naišla na ovaj post, iako nije svjež pa su možda i problemi u međuvremenu smanjeni i rješenje nađeno Ne mogu reći da imam istih problema, ali vjerujem da se rješenje uvijek nekako može naći. Curice ne idu u vrtić? Ima li neki poseban razlog za to? Otvorilo bi se jako puno vremena, mogućnost za posao i više komunikacije s odraslima. Malo tko ne bi bio na rubu živaca da je 24 sata samo s djecom. NIti tebi niti djeci to ne čini dobro. Ja obično nailazim na mame u parkićima s kojima se može lijepo popričati, pa eventualno na nekim aktivnostima gdje dolaze djeca s roditeljima. Mejlovi i fejs spašava za održavanje kontakata s drugima, a za to nekako uvijek vremena nađe, barem navečer. Ako već ne vrtić, postoji li mogućnost da se povremeno teta čuvalica nabavi da se mlao posvetiš sebi, vidiš s prijateljicama. Uostalom, mogle bi one navratiti i do tebe, ne znam. Meni se tu čini puno otvorenih mogućnosti
    Meni je dovoljno i malo pročitati dragu knjigu, pogledati fora film da se malo resetiram. Cure su već dosta velike, mogle bi otići i na igranje kod svojih prijateljica (ne mislim same)... Ok je priznati kako se osjećaš, kako ne vidiš rješenje, a najbolji način da ga se nađe je da se malo udaljiš iz svoje uloge i pogledaš se sa strane, nekim drugim očima kao promatrač. Što voliš i što te veseli osim noćnih izlazaka koji su eto nespretni kad imamo djecu. Sjeti se sebe iz dana kad djece nije bilo i dio toga se sigurno može uklopiti. Izleti s djecom s drugim roditeljima, odlazak na pilates, jogu i sl. Napiši popis stvari koje bi voljela u svom životu i na koji način bi to mogla izvesti. Tko ti može pomoći osim obitelji? Nađi par minuta i na miru se posveti sređivanju svega ovoga. S čistom namjerom da u tome uspiješ i opet budeš zadovoljna. Javi kako ide

Pravila poruka