Pokazujem rezultate 1 do 9 od 9
    Početnik
    Datum registracije
    29-08-14
    Poruka
    3

Trudnicke tegobe

drage mame pozdrav svima ,
    ZANIMA ME KAKVE VAS SVE TEGOBE MUCE TOKOM NAJSLADIH 9 MJSECI ....RECIMO JA U NAZAD PAR DANA IMAM NEKI CUDAN OSIJECAJ KOJI MI SE DO SAD NIJE JAVLJAO SKROZ DOLE U RODNICI ME KAO NESTO PROBADA BOLJE RECENO PIKA PRVA MI JE TRUDNOCA PA SE BRINEM .....DO SAD JE SVE U REDU SA TRUDNOCOM I BEBOM U 26 TJEDNU SAM AKO JE KOJA OD VAS IMALA SLICNO ISKUSTVO MOLIM VAS NAPISITE ....PREGLED MI JE ZAKAZAN TEK ZA PAR DANA JER JE GINEKOLOG NA GODISNJEM

Početnik
    Datum registracije
    29-08-14
    Poruka
    3
    bas nitko da pomogne??

Početnik
    Datum registracije
    05-08-13
    Starost
    43
    Poruka
    2
    Citat Pravi autor: MAMA88 Pogledaj Poruke
    bas nitko da pomogne??
    a jooj, evo ja sam sada 22+3, i 2. trudnoća.... sve je to što osjećaš potpuno normalno! I mene probadalo i u prvoj trudnoći i sada u drugoj... imam osjećaj nekad kao da će mi beba izletiti kroz trbuh koliko me nekad probada, pogotovo sada kad se već počela dobro okretati i udarati me )

Početnik
    Datum registracije
    29-08-14
    Poruka
    3
    natakk hvala puno na odgovoru lakse mi je a bila sam i prije 3 dana na redovnom mjesecnom pregledu i sveje u redu

Početnik
    Datum registracije
    13-11-14
    Starost
    28
    Poruka
    2
    Pozdrav svima, trebam savjet. Ovo mi je druga trudnoća, naime i u prvoj trudnoći sam imala mučnine - smetalo mi je mlijeko i prežgana juha samo, no sad... meni je od svega zlo, svakodnevno povraćam, ne samo od hrane, dovoljna je i mala uzrujanost, samo mala i opet... pomoć: kako da smanjim mučnine?

Početnik
    Datum registracije
    01-01-15
    Poruka
    2
    pozdrav svima...ovo mi je prva trudnoća...4 tj....evo ja imam non stop grčeve kao da cu dobit menst. ali jos i jače....sise me bole za riknut i tu i tamo mi se diže želudac i dođe mi za povraćat....zanima me da li je bolje pit samo folnu ili uzimati prenatal(zbog tog vitamina A)....??šta vi pijete? i kad da odem na prvi pregled?mislila sam tamo negdje za 3 tj!!

Početnik
    Datum registracije
    02-02-15
    Poruka
    2
    Pozdrav trudnice evo da se i ja priključim...ja sam 36. tjedan,znači sitno brojim do poroda svakim danom je sve vise bolova, a najgori su oni u preponama..eto čisto da se požalim

Početnik
    Datum registracije
    04-04-16
    Starost
    22
    Poruka
    2
    Kako je sada?

Početnik
    Datum registracije
    02-02-15
    Poruka