Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2
    Početnik
    Datum registracije
    20-08-14
    Poruka
    1

Drage moje ženice !

U zadnjih mjesec dana osjecam se cudno ,stalno sam umorna,
    mucno mi je i cesto osjecam vrtoglavicu.Sumnjala sam da mozda ocekujemo bebu,jer je mjesecnica kasnila 5 dana sto mi se do sada nije nikada desilo,a i simptomi su bili tu....na zalost stigla je i trajala 4 dana,nesto slabija nego ince.Zavrsila je,a simptomi su ostali isti ,kilaza mi se popela za 3kg i ako normalno jedem i fizicki sam aktivna,i dalje imam vrtoglavice i mucninu i stalni umor , trbuh mi je napet kao trudnicki i osjetim ponekat tupu bol u ledima.Danas sam posjetila ginekologinju koja me ne zeli primit,jer nisam njen pacijent (ne prima nove),a kako sam nova u gradu moj doktor je daleko....nakon razgovora pristala je uzet me ,ali je popunjena i uspijela me ugurat tek za 2 tjedna i navodno moram putovat po svoj karton,i ako smo navodno zdravstveno umrezeni!Sumnja na tumor...ali okolisa....
    Molim vas pomoc ako neko zna nekog dotora u Zg koji bi me mogao pregledat da radi preko hzzoa, i primit me kao svojeg pacijenta....ili da odem privatno!?
    Zanima me da li je tko imao slicno iskustvo...da li mozda ipak ima sanse da ocekujemo bebu!? ili ne :/

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Pozdrav! Iskreno se nadam da si trudna. Dr.ginekolog Jamal Assad u domu zdravlja Vrapce prima pacijente,parnim datumima radi ujutro,neparnim popodne.Napisi sto je novo i jesi li trudna.

Pravila poruka