Pokazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Početnik
    Datum registracije
    24-07-14
    Poruka
    1

Unhappy Molim pomoć ili savjet

Dakle, 5 dana sam pred menstruaciju. Zaručnik i ja smo odlučili da želimo dijete, i tijekom 7.mjeseca aktivno smo radili na djetetu. Ovulacija mi je bila 15.07.2014. I sada, od ovog ponedjeljka ja sam se počela osjećati čudno. Imam mučnine cijeli dan, znači već tri dana mi je mučno, no ne povraćam. Također, imam bolove u donjem dijelu trbuha, te mi je donji dio trbuha vrlo nadut i tvrd. Već sam pomislila da imam upalu mjehura, pijem uvin čaj, al ništa ne boli prilikom pišanja.
    Pošto sam ja po prirodi vrlo nestrpljiva, ja sam danas kupila test za trudnoću i napravila ga - kad ono - ništa!! :
    Sad sam u depri jer sam bila sigurna, tj. imala sam neki taj osjećaj da je to to, da smo uspjeli napraviti bebicu. E sad ne znam pošto mi je do očekivane menge još 5 dana što mi je za činiti?? Test je pokazao negativno, meni je i dalje mučno i probada me u donjem dijelu trbuha. Jel se našao netko u sličnoj situaciji?? HEeellpp

Početnik
    Datum registracije
    27-07-14
    Poruka
    2
    Draga ajiram, kućni testovi za trudnoću su pouzdani nakon izostanka menstruacije. Postoje neki koji se mogu napraviti 4 dana prije izostanka i to se preporuča napraviti u prvom jutarnjem urinu, ali i oni mogu biti lažno negativni pa je najbolje malo se strpiti i napraviti na dan očekivanog krvarenja ili poslije. Ukoliko nisi dobila menstruaciju, napravi test ponovno. Preporučila bih ti da prestaneš piti uvin čaj dok god ne znaš jesi li trudna jer ga se ne preporuča u trudnoći. Ne brini, ukoliko si trudna, neće biti ništa zato što si ga pila dosad.

Početnik
    Datum registracije
    29-07-14
    Poruka
    1
    Hej....ja sam nova ovdje ali imam dosta mozda i previse iskustva vezana za ovu temu,nazalost....mislim da je bilo rano za radii test ali danas pretpoistavljam da znas rezultat,po danasnjem datumu vrijeme ti je menstuacije.nadam se da ces biti debela za par mj da si uspjela usput ,meni je danas 33.d.c.jos nema menge.tek su me danas pocele boljet grudi a dole me rastura vec danima,ali mi smo imali prekinute snosaje tokom cjelog mjeseca,sumnjam da je trudnoca u pitanju

Početnik
    Datum registracije
    31-07-14
    Poruka
    1
    Ma to ti je prerano. Ja sam radila test 10 dana od dana kada sam trebala dobit mengu pa je test bio negativan, a onda opet nakona 5 i test je bio pozitivan.

Početnik
    Datum registracije
    30-11-16
    Poruka
    6
    Imam i ja jedno pitanjce. Evo ovako, pila sam pilule do 9.11 (tako nesto) nakon toga, ja i decko smo se "bacili" na posao 😄
    S obzirom da sam prestala pit pilule zanima me dali postoji mogucnost za trudnocom? Kasne mi stvari 19 dana, napravila sam test, bio je negativan, poslje njega smo jos par puta imali spolni odnos, i sad me zanima dali mozda postoji mogucnost da sam trudna? Cula sam svasta sto se tice tih pilula ( da sam sad najplodnija, pa da ne mogu bit trudna i tako svasta nesto )
    Nemam bas simptoma trudnoce osim bolova u trbuhu vec par dana ( ko da cu dobit svaki dan al nikako da dode ) i kroz dan me zna uhvatit neka zgaravica i mucnina..
    S obzirom da sam sad svasta napisala nadam se da ste me shvatili haha 😄😄

Početnik
    Datum registracije
    21-12-16
    Poruka
    1
    Pozdrav..Nova sam ovdje
    imam pitanje ako je neko bio u mojoj situaciji,imam momka vec smo 2 godine skupa,medjutim on radi u slo.i vidjamo se svake 2 nedelje.Medjutim on nije dolazio od oktobra sad do 16 decembra.a ja sam tad trebala dobiti (menstruaciju) ali nisam i danas mi 6 dan kasni mada ne zelim da radim test posto se uvjek razocaram. A u petak smo se odlucili na bebu i imali smo odnos.Sad me blago bole ledja i u trbuhu.i ja sam ovde svasta napisala ali sta znam zelim da to podjelim sa vama.Ako neko ima svoje misljenje neka mi kaze.Hvala unapred LP

Pravila poruka