Pozdrav svima Ovde sam nova pa evo da se i ja izjadam. Prosli mjesec suprug i ja smo poceli da radimo na bebi.Pratila sam plodne dane i to sve. Nakon nekog vremena pocele su grudi da me bole,bradavice su bile osjetljive,bila sam umorna,pospana,promjenljivog raspolozenja,imala sam bolove pri dnu stomaka koji su trajali par sekundi. U podsvijesti mi je bilo da je prerano za simptome,a opet citajuci po forumima i to je normalno da se dobiju rani simptomi. Samim tim bila sam ubjedjena 80% da sam ostala u drugom stanju.Medjutim dobila sam 6 dana ranije i stomak me je bolio kao nikada,menzes mi je trajao 3-4 dana i posle toga sam otisla ginekologu,da bi mi on rekao da je sve u redu nemam nikakvih upala infekcija i da ne mozemo dijete dobiti kad mi hocemo.Posle toga suprug i ja smo nastavili sa poslom. Sada bih trebala za 8 dana dobiti i sada nemam nikakvih simptoma i to me opet muci i baca u razmisljanje da li sam ili nisam.
Ali ima jedna stvar koja me zabrinula.U toku odnosa poceo je da mi ide sekret u obliku grudvica kao sir,ali nista me nije peklo,bolilo itd i to mi je mozda 2 puta iscurilo. Pa sada,da li mi moze neko reci da li je bio u slicnoj situaciji i sta da radim. Nesto me strah ici ginekologu ili uraditi test zbog moguceg razocarenja. Hvala unaprijed