Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Početnik
    Datum registracije
    05-06-14
    Poruka
    2

Pupak nakon poroda

Drage mame i trudnice ,

dakle ovako..imam problem sa jako ružnom crnom mrljom oko pupka koja je nastala poslije skidanja pirsinga u 2. mjesecu trudnoće..isprva je sve bilo uredu i činilo se kao da je rupa zarasla i planirala sam poslije poroda opet staviti pirsing na pupak, ali nakon nekog vremena kako mi je stomak bivao sve veći tako je i rupica i koza oko nje dobivala sve tamniju boju tako da je pred kraj trudnoće postala tamno smeđa-crna. I sada dva mjeseca nakon poroda je takva ..e sada mene zanima dali će se to povući i li će uvijek ostati tako jer stvarno ne izgleda lijepo..ako je neka od vas do sada imala takva iskustva molila bi da podjeli to sa mnom..hvala unaprijed

Početnik
    Datum registracije
    27-06-14
    Poruka
    1
    Citat Pravi autor: franka9 Pogledaj Poruke
    Drage mame i trudnice ,

dakle ovako..imam problem sa jako ružnom crnom mrljom oko pupka koja je nastala poslije skidanja pirsinga u 2. mjesecu trudnoće..isprva je sve bilo uredu i činilo se kao da je rupa zarasla i planirala sam poslije poroda opet staviti pirsing na pupak, ali nakon nekog vremena kako mi je stomak bivao sve veći tako je i rupica i koza oko nje dobivala sve tamniju boju tako da je pred kraj trudnoće postala tamno smeđa-crna. I sada dva mjeseca nakon poroda je takva ..e sada mene zanima dali će se to povući i li će uvijek ostati tako jer stvarno ne izgleda lijepo..ako je neka od vas do sada imala takva iskustva molila bi da podjeli to sa mnom..hvala unaprijed
    To se i meni ist dogodilo, ja sam kasnije digla pirsing sve do zadnjeg i zaboravila poslje vratiti, naravno rupa se zatvorila al mi je to ostalo tamno i pupak, a proslo je 10 mj

Početnik
    Datum registracije
    06-08-15
    Starost
    32
    Poruka
    2
    Ja nisam imala takav problem, skinula sam piercing sa 6mj trudnoce, vratila ga mjesec dana nakon poroda, cekala sam samo da mi se pupak uvuce. Sad nakon dva mjeseca jos uvijek imam linea nigra koja blijedi. Iskreno mislim da je to samo pigmentacija koze, meni su pazuhi, vagina i bradavice bile skoro crni, i jos uvijek se nije vratila boja na staro, a proslo je vise od dva mjeseca.

Pravila poruka