Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 20
    Početnik
    Datum registracije
    15-05-15
    Starost
    31
    Poruka
    1
    moja curica ima tri i pol mjeseca. Rođena je sa 4030g i 52cm. Sada ima 6100g i 67cm. Hrani se Novalacom AR za djecu koja vraćaju hranu. Samo joj on odgovara. Sva ostala mlijeka je povraćala a ja sam nažalost ostala bez mlijeka kada je imala mjeseci pol.Ima 5-6 obroka na dan. Nekad pojede 150ml,nekada 120ml,nekada samo 70ml sve ovisi. Ima uredno mokre pelene i urednu stolicu. Pedijatrica mi je savjetovala da ju budim u ponoć da joj dam obrok i u 04 ujutro kada se ona uredno budi za obrok jer je u mjesec dana dobila 500g. Sinoć sam to napravila,pojela je 80ml u ponoć a u 04 60ml. Inače kad se probudi u 04 i pojede 150ml.Inaće je jako vesela i razigrana beba. Nisam pametna šta da radim. Molim vas savjet.

Početnik
    Datum registracije
    15-07-16
    Starost
    30
    Poruka
    2
    pozz svima, molim pomoć, moja beba je stara 2 mjeseca, od mojeg mlijeka ima grčeve i nitko od nas ne spava od kad se rodila, htjela bih joj uvest adaptirano mlijeko protiv grčeva ali nisma sigurna koje je najboje? hvala

Početnik
    Datum registracije
    10-07-16
    Starost
    30
    Poruka
    5
    Pokušaj nazvati Rodin SOS telefon.
    091 22 77 220
    01 61 77 520
    Možda grčevi nisu od mlijeka. Kod naše male je problem bio što nije znala kako se podrignuti i prdnuti, a izgledalo je kao grčevi.

Početnik
    Datum registracije
    15-07-16
    Starost
    30
    Poruka
    2
    Ej hvala ti na svjetu, sad sam tek nasla vremena u miru kavu popiti i pogledati internet 😌 bili smo kod pedice i mala nije na tezini dobivala pa smo presli na AD.. meni je moja preporucila aptamilov comfort protiv kolika jer je kao aptamil najslicniji maminom mlijeku pa cemo sad vidjet.. drzite mi fige da se naspavam dva sata u komadu 😂

Početnik
    Datum registracije
    20-07-16
    Poruka
    1
    Citat Pravi autor: papi Pogledaj Poruke
    pozz svima, molim pomoć, moja beba je stara 2 mjeseca, od mojeg mlijeka ima grčeve i nitko od nas ne spava od kad se rodila, htjela bih joj uvest adaptirano mlijeko protiv grčeva ali nisma sigurna koje je najboje? hvala
    Moja curica je također imala grčeve. Doktorica mi je preporučila Comfort i od tada se sve smirilo i više nismo imali problema. Držim fige .

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    Pozdrav svima, nova sam na forumu, imam curicu 2 mj. Od pocetka smo na kombinaciji dojenje i ad mlijeko. trenutno na Nan sensitive jer je povracala od Prenana. Prenan smo poceli jer ga je dobivala u bolnici zbog male porodjajne tezine. sad lijepo napreduje uz 3 obroka ad mlijeka, u 2 mj dosli na 5 kg ( s 2,5kg dosle kuci). Ako znate da nekome treba PreNan javite mi na mali, nama ostala 3 pak.

Početnik
    Datum registracije
    16-11-16
    Poruka
    5
    Citat Pravi autor: papi Pogledaj Poruke
    Pozz, moja mala je od samog početka imala grčiće i od dojenja i od ad mlijeka. Nakon odličnog Hippovog čaja od komorača, nakon dan dva, grčići nestali skroz. Preporučam svakome i nakon svega što smo probali, samo je ovo bilo učinkovito. Ima u ljekarnama i dm-u. Pakiranje cca 20kn i malena nikad nije jela manje zbog čaja, a obožava ga piti.

Početnik
    Datum registracije
    10-10-16
    Poruka
    8
    Nama nije pomoglo nista protiv grceva, probali caj hip, sabsimplex, tiba biljne kapi i ulje za masazu. kad smo predtalu s plivit d3 kapima, prestali i grcevi, tako da je cijeli vrijeme mozda bila reakcija na to. sad smo 3,5 mjeseca

Početnik
    Datum registracije
    16-11-16
    Poruka
    5
    U svakom slučaju, vrijedi probat, neće naškodit, nama je samo to pomoglo, kao i kod bebača od kolegica s posla, a vjerojatno ovisi i od djeteta do djeteta. Mi smo sada navršili već 5 mjeseci i još smo na Bebimilu do šestog te prelazimo na obično mlijeko. S kašicama smo super od četvrtog i beba sve voli papati i lijepo napreduje te već tri mjeseca spava cijelu noć.
    Zadnji Uredio Laura : 17-11-16 u 09:12

Početnik
    Datum registracije
    16-11-16
    Poruka
    5
    U svakom slučaju, vrijedi probat, neće naškodit, nama je samo to pomoglo, kao i kod bebača od kolegica s posla, a vjerojatno ovisi i od djeteta do djeteta. Mi smo sada navršili već 5 mjeseci i još smo na Bebimilu do šestog te prelazimo na obično mlijeko. S kašicama smo super od četvrtog i beba sve voli papati i lijepo napreduje te već skoro tri mjeseca spava cijelu noć.

Pravila poruka