Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20

Porod u toplini doma svog

UCure,razmislja li koja o neodlasku u bolnicu po porodu?Ako imate iskustva na ovu temu slobodno je podijelite.Meni se na pocetku 1.trudnoce dogodila strasna greska u karlovackoj bolnici pa sam razmisljala o porodu doma,no nazalost nisam realizirala ,porod mi je prosao pun intervencija-bespotrebnih,posto sam zavrsila med.sk.razumijem potrebu ili beskorisnost zahvata.Eh da sam pametna ko sad.u karlovcu,na pocetku trudnoce ,necu u detalje doktori su me htjeli prisilno odvesti ja rengen snimanje

Početnik
    Datum registracije
    07-10-13
    Poruka
    9
    šta se dogodilo? ja bih rado doma rodila 2.put,ali samo da stručno osoblje bude uz mene...ipak me strah da se nešto nedajbože ne dogodi tj.pođe krivim smjerom...

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Necu ici u detalje ,no u Karlovcu sam imala problema s plucima,rekla sam da sam trudna tek 10 dana,jos mi nije menga kasnila.Oni su radili test ,al test NIJE POUZDAN PRIJE IZOSTANKA M .To su trebali znat kao med.radnici,isla sam u med.sk.pa znam.Oni su me poslali na rengen snimanje(koje steti posebno bebi u prvom tromjesjecu-ili umre ili se rodi defektna),dosla sam u sobu za rtg snimanje i odbila.

Početnik
    Datum registracije
    24-02-16
    Poruka
    2
    Citat Pravi autor: Little woman Pogledaj Poruke
    Necu ici u detalje ,no u Karlovcu sam imala problema s plucima,rekla sam da sam trudna tek 10 dana,jos mi nije menga kasnila.Oni su radili test ,al test NIJE POUZDAN PRIJE IZOSTANKA M .To su trebali znat kao med.radnici,isla sam u med.sk.pa znam.Oni su me poslali na rengen snimanje(koje steti posebno bebi u prvom tromjesjecu-ili umre ili se rodi defektna),dosla sam u sobu za rtg snimanje i odbila.
    Hmm... iskreno ja bi doma rodila samo uz medicinsko osoblje ili da mi je muž ginekolog ... ali vidim da ima radjanja u kadi i svakako... nikad se ne zna, možda bi doma bilo čak i bolje, ali samo uz strucno osoblje...

Pravila poruka