Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 21
    Početnik
    Datum registracije
    07-10-13
    Poruka
    9

sve koje želimo,a ne možemo (za sad) imat bebu iz razl psih/finan/zdrav/obit. razloga

Drage buduće i sadašnje mamice! Otvaram ovu temu u nadi da će nas se što više sakupiti ovdje kako bismo mogle otvoreno popričati i požaliti se jedna drugoj jer je u dvoje lakše , a da malo odmorimo partnere, sestre, mame, prijatelje svojim jadikovkama i brigama, da se malo nasmijemo, a i pružimo razumijevanje i potporu...
    Evo, moja mala pričica je vrlo jednostavna i kratka: imam bebu, 9 mjeseci. I tako bih jako željela još jednu bebu. I tada bih bila potpuno sretna. Znam da je malo vremena prošlo, i da imam vremena. Problem je kod mene taj što moj muž (s kojim se izvrsno slažem) ne želi još jedno dijete... A ja ne mogu zamisliti da moj bebač nema sekicu ili bracu...

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Evo,ja imam djecaka od 17 mjeseci,dobar je,jede,spava i mislim da bi bilo lijepo da dobije seku.No mm puno radi,a ja sam stalno doma.Dosta i je vise ciscenja jer mi svekrva stalno prigovara.Naucila je sina da ne radi "zenske" poslove.Prvo sto je rekla kad je saznala da smo u vezi je bilo:"Ja hocu za sina zenu da mu kuha,cisti,pere."Htjela bih jos 3 djece ,uskoro bi drugo da ne bude velika razlika,ali kad mi nitko ne bi u kuci pomogo nakon poroda,a ja ne mogu sve sama bar ne 1.mjesec.nakon 1.poroda svekrva je skuhala 3puta i otisla na more,ciao,a prigovarat zna.Muz vec ima 3 djece i 2 unuke,oni su ljubomorni malo jer je meni napravio Dijete

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Kaj da ti kazem,ja bih htjela dijete al eto mislim da ga ne cu tak skoro imat.Nadam se svaki put da cu slucajno zatrudnjeti jer ne koristimo kontracepciju vec prekinuti odnos,sto me zivcira.Al opet ak on nece 100 posto onda ki je bezveze.No nekad mi se cini da bi al dvoji zbog dugova,obitelji i najvaznije-puno poslA jer ne zeli zanemarit DJECU

Početnik
    Datum registracije
    11-11-13
    Starost
    41
    Poruka
    2
    ja te u potpunosti razumim, slična nam je situacija....

Početnik
    Datum registracije
    07-10-13
    Poruka
    9
    nicky, slična situacija mojoj ili little woman?
    little woman, a tko ti je ponogao pri dolasku nakon 1.poroda? svekrvu bi trebala ako je moguće što manje slušat baš nije nimalo laka žena. znam ipak za žene koje su vremenom uspjele preodgojit muževe!!! i mi prakticiramo prekint snošaj pa se nadam da možda katkad nešto uleti neviđenom brzinom iako ja sam odlučila svako malo, npr. svaka 2 mj pričat s mužem, možda mic po mic...

Početnik
    Datum registracije
    11-11-13
    Starost
    41
    Poruka
    2

Cool slična tvojoj.....

Nakon poroda sam se razbolila i na doživotnoj sam terapiji...ništa strašno al prošli smo teške momente i moj muž ne želi ni čut za još jedno dite,meni je to pretužno....ne mogu se pomirit sa tim.Samo da vam obratim pažnju taj prekinuti snošaj je meni donija moju srečicu.....šokirali smo se jer smo se godinama tako pazili tako da cure žene majke vrlo lako da ćete tako ostat trudne.
    Citat Pravi autor: martie Pogledaj Poruke
    nicky, slična situacija mojoj ili little woman?
    little woman, a tko ti je ponogao pri dolasku nakon 1.poroda? svekrvu bi trebala ako je moguće što manje slušat baš nije nimalo laka žena. znam ipak za žene koje su vremenom uspjele preodgojit muževe!!! i mi prakticiramo prekint snošaj pa se nadam da možda katkad nešto uleti neviđenom brzinom iako ja sam odlučila svako malo, npr. svaka 2 mj pričat s mužem, možda mic po mic...

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Martie,nitko mi bas nije pomogao nakon 1.poroda.Vise me je svekrva ometala dolazeci k nama(blizu zivi) i gledala jel NERED,skuhala mi je TRI rucka i OTISLAN NA MORE.Eto,a m je radio po cijele dane.Cure jel vasi muzevi pomazuppo kuci i kako nagovorit muskog koga mama cijeli zivot sluzi i uci da zene samo ciste,a muski rade izvan kuce i hrane obitelj?Tuzna sam i bolje necu imat jos djece nego u ovoj situaciji.

Početnik
    Datum registracije
    07-10-13
    Poruka
    9
    muž i ja se lijepo slažemo, on u svemu sudjeluje i bio mi je jedina pomoć prije i nakon poroda, a i sad. pravi tata i muž kakovog bih poželjela svima. s dr.str., moja prijateljica ima muža sličnog tvom, little w. nakon što je bilo užasno teško živjeti, a da joj nitko ne pomaže, svađali su se i tako, odlučila je otići svojima i to mu rekla, čak i napravila. nakon 2 tjedna, tip je shvatio i sad žive ok. sad joj pomogne nakon posla i više vremena provode zajedno. možda moraš naći neki način na koji pridobiti muža, tj. objasniti mu da je on i muž i otac, a ne samo radnik. te da ga ti i sin sada najviše trebate. jesi li ti inače zaposlena?

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Ja sam domacica.neki mi ljudi zavide sto sam doma i kazu "blago tebi,nigdje ne moras ici,fino si doma..."da bas mi je "fino"-24sata u kuci,obozavam se setat i to pokusavam svaki dan si ispuniti.Muz stalno radi,vidim ga navecer tek.Radit po kuci mogu samo kad mi dijete spava po danu cca 3 h.Ak se secem stalno sam napeta zbog obveza u kuci jer nitko drugi to nece trebat obavit nego ja.Nekako sam u depresiji.

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Hvala na savjetima.Martie,lijepo sto ti muz pomaze.Zelim ti svu srecu i da uskoro dobijete drugo dijete.Vjerujem da budete kad beba malo poraste,mozda bi bilo dobro pricekati dok ne navrsi godinu dana.Meni je najteze sad kad sin ima 18 mjeseci,jak je,otvara ladice,hladnjak,sve baca,stalno je u pokretu.Stvarno mislim da je faza u kojoj dijete tek za pravo i sigurno hoda najteza jer ga sve zanima,a ja osjecam krivnju jer se po mom misljenju ne igram dovoljno s njim(ja bi 24 h dnevno,al obveze ne daju)

Pravila poruka