Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 21
    Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Imam pametno dijete pa mislim da ce bit sve lakse s njim sto bude veci,a,sad je malo znatizeljan pa je teze reci ne.Imam osjecaj da tu ja najvise kukam,pa se ispricavam.

Početnik
    Datum registracije
    07-10-13
    Poruka
    9
    lw, ne trebaš osjećati krivnju ako se ne igraš 24h dnevno s klincem pa na kraju, i on se mora učiti samostalnosti, zar ne? a za čišćenje kuće... zar imate veliku kuću? mi imamo stan, 70ak kvadrata. svaki dan nešto pospremama, ali nije da se kidam. od tih 3 sata što ti bebač spava, misliš da ne stigneš bar sat vremena dnevno odmorit se ili nešto za sebe, čitanje, izležavanje, ili već šta te ispunja? ja često napravim ručak za dva dana ili više pa zaledim tako da ne moram baš svaki dan kuhati. onda imam viška vremena a peglanje sam prekrižila. peglam baš šta moram, košulje. a sve ostalo, nakon mašine, uredno na špagu i uredno skinut, odmah posložiti i u ormar. tu mi jako se uštedi vremena.

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Imamo kucu od 200 kvadrata,a zivimo u stanu od 60 kvadrata,to je kuca s okucnicom,garazama,podrumom i 3 odvojena stana,ali sve je zakrceno stvarima.Muz kaze da nisam samo ja kriva zbog nereda,al eto ni salicu ne opere.Ja sam u tu kucu dosla,a vec je bilo puno stvari,uskoro sam zatrudnjela i bilo mi je tesko,samo to nitko ne shvaca!!

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Martie,je li se sto promijenilo kod tebe? Ja sam odustala od bebe,imam vec krasnog sina,a ne bih mogla sve sama oko dvoje djece,muza i velike kuce.Cak sam si umislila da sam trudna,silno sam to zeljela..Ne moze se na silu.

Početnik
    Datum registracije
    07-10-13
    Poruka
    9
    lw, želim ti da ti se sve stvari poslože i da budeš sretna. s jednim djetetom, ili s dvoje ako sudbina da, ali da budeš prvenstveno sretna. ja razgovaram s mm često i mislim da ima nade za drugo dijete. vjerojatno ne odmah, ali za možda godinu dana... moram samo biti strpljiva i shvatiti i njegove strahove...

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Prije svega,martie,hvala ti na lijepim zeljama.Nakon sto sam si zadala vise puta datum do kojeg cu rijesiti prepreke i ostvariti zelju za dr.djetetom,a nisam,odustajem.Sin ce mi biti jedini kao sto sam i ja jedinica,a i mm.martie za tebe ima nade i sretno!

Početnik
    Datum registracije
    24-06-14
    Poruka
    1
    cao sta mislite o namestanju,opasivanju zavaljene materice, da li je neka isla kod bakica koje to rade?

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    Evo da se javim,di ste cure?Ima li promjena

Početnik
    Datum registracije
    10-11-14
    Starost
    39
    Poruka
    3
    pozz svima... ja sam nova clanica ovog foruma. evo sad sjedim za laptopom i gledam u ekran sto da napisem... neznam ni od kud poceti!!! vec godinama pokusavam zatrudnjeti ali bez uspjeha... vec izgubila svaku nadu, dali zna neko sto da radim??? sad polako vec razmisljam o umjetnoj oplodnji... cula sam ,a neznam dali je istina, jedna zena ostala trudna putem umjetne oplodnje, jajnu stanicu darovala njena sestra ... dali je to moguce???

Početnik
    Datum registracije
    06-10-13
    Starost
    29
    Poruka
    20
    martie,jeli se sto promjenilo kod tebe,prosla je godina.

Pravila poruka