Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 17 od 17
    Početnik
    Datum registracije
    27-07-14
    Starost
    30
    Poruka
    1
    Pozdrav Maja25,

Kako si tocno konzumirala maticnu mlijec?

Hvala,

LP

Početnik
    Datum registracije
    06-06-14
    Starost
    34
    Poruka
    2
    Citat Pravi autor: Arijeta Pllana Krasniqi Pogledaj Poruke
    Pozdrav Maja25,

Kako si tocno konzumirala maticnu mlijec?

Hvala,

LP
    Cista 100 posto maticna mlijec najbolje ju je kupiti od pcelara. Ujutro malu kolicinu velicine zrna rize uzeti i rastopiti u ustima.

Početnik
    Datum registracije
    05-09-14
    Starost
    31
    Poruka
    2
    cure,imaam problem da ostnem trudna....ima decka od 5,5 godina i ja bi jos jednu bebicu....nalazi su svi ok,osim mog nalaza stitnjace koji je uvecan,normalno je do 4 a meni 6-...jeli neko imao iskustva sa stitnjacom i trudnocom? pokusavam vec godinu ipo dana

Početnik
    Datum registracije
    09-10-14
    Poruka
    1
    Drage moje, potpuno vas razumijem! Mi pokušavamo već godinu dana i ništa. Počela sam sa vrkutom i maruljom pa se nadam da će uroditi plodom

Početnik
    Datum registracije
    22-10-14
    Starost
    24
    Poruka
    2
    U braku sam vec dvije godine i svaki mi mijesec kasni menstroacija saznali smo da je do mog muza problem pa je operisao varikokelu dana 21.08 2014 pio je lijekove koje mu je dr kapetanovic prepiso molim za odgovor ako neko zna? prosli mjesec sam dobila menstroaciju 17.09 2014 a trebala mi je biti 19 09 znaci 2dana unaprijed sam dobila a ovaj mi mjesec kasni 5 dana hvala unaprijed ?????????

Početnik
    Datum registracije
    01-09-14
    Poruka
    3
    Ne možeš vjerovati kada smo bile balavice čuvaš se da ne ostaneš trudna, pretrneš na svaki dan kašnjenja mjesečnice i moliš Boga da je test prikaže jednu crticu, a sada kada to želiš kada ugledaš onu crvenu fleku na gačicama proklinješ sve, test okrečeš, prevrčeš, pa napraviš dva možda je ovaj prvi pogriješio... Sto čuda, a samo ono jedno malo čudo nikako da dođe!

Početnik
    Datum registracije
    17-12-15
    Starost
    31
    Poruka
    1
    Drage moje žene..evo citam ovo vase... i mogu da kažem da suosjecam sa vama .. ista sam Vam godinu i po dana sam u braku... vec pokusavamo od 2.mjeseca da napravimo bebu , danas sam dobila isplakala sam se kao nikad.. piitam se sta radimo pogresno .. sta nije dobro.. menstruacija mi ciklus od 28-30 dana... imam kalendar ovulacije... ne znam vise sta da ucinim--- stvrano zelimo oboje bebu... toliko pokusaja i svega.. al ne znam ... da li je do stresa ili do nas .. radimo li dovljno na tome.. ne znam ... da li dobro racunam ciklus svoj... sta radim pogresnoo... svi nas pitaju kad ce beba... sta cekate... da li to na nas utjece.. znam samo da mi je tesko .. da zelim svim silam ... bebaca malog... od muza mati me ispameti pitanjima...sta cekam.... sto necu ja da rodim... a ne zna da me bole te rijeci(jos me samo nije upitala sexsamo li se redovno) ne znam zene. ako moze kakv savijet ... hvala vam

Pravila poruka