Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 31
    Početnik
    Datum registracije
    02-04-13
    Poruka
    8

trudnoća po tjednima

Kako teku vaše trudnoće? Ja sam trudna 21 tjedan,imam 42 godine, malo se umaram ali veselim se onom danu kad će na svijet doći moja curica.

Početnik Avatar od korisnika malajana
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    41
    Poruka
    27
    cici mici, trudnoća je iza mene, ali bravo! Samo se odmaraj...to je prvo dijete??

Početnik
    Datum registracije
    02-04-13
    Poruka
    8
    malajana,to mi je treće dijete.Imam 2 sina,20 i 19 godina

Početnik Avatar od korisnika malajana
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    41
    Poruka
    27
    Vouuu, svaka čast!
    Kako veliki sinovi...i sada curka - savršeno!
    Osjetiš li razliku među trudnoćama? Ima li straha nakon toliko godina opet bebica?

Početnik
    Datum registracije
    02-04-13
    Poruka
    8
    Citat Pravi autor: malajana Pogledaj Poruke
    Vouuu, svaka čast!
    Kako veliki sinovi...i sada curka - savršeno!
    Osjetiš li razliku među trudnoćama? Ima li straha nakon toliko godina opet bebica?
    Razlika je od samog početka .Počevši od mučnina,izbora hrane pa sad do oblika stomaka. Ne bojim se nove bebe .Mislim da ću tek sad uživati u pravom smislu riječi imati bebu. Kad sam rodila dečke bilo je čudno,ratno doba i odradila sam majčinstvo više nagonski ali sad mislim uživati u svakom danu. Zato sada uživam u svakom danu trudnoće .

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    Cici mici svaka čast, već si na pola puta, a i iskusna si mama pa ćeš sigurno lakše sve odhendlat. Ako može Halle Berry... ma samo uživaj.

Početnik
    Datum registracije
    25-04-13
    Poruka
    9
    Bok! Ja tesko prolazim kroz sve to. Umorna sam ko pas, boli me trbuh, ledja, cice ne smijem ni pogledati... Nemam apetita, kile samo lete. A tek sam 20 dana...bude li kasnije lakse? 3 testa su pozitivna...danas bila kod doktora, on ne vidi nista... Nakon koliko se vidi na ultrazvuku?

Početnik
    Datum registracije
    02-04-13
    Poruka
    8
    Sa 7 tjedana gestacijska vrećica , sa 8-9 tjedana otkucaji srca.Ako je bila kasnija ovulacija to se pomjera.Ja sam otišla sa 8 tjedana i srce je lijepo kucalo ,ali ja sam starija trudnica a kod nas ovulacija ide ranije.

Početnik Avatar od korisnika majac
    Datum registracije
    25-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    52
    Darijam, kako doktor ništa ne vidi? Koliko ti kasni menga? Ako ti kasni 20 dana onda, mijenjaj doktora jer on to mora vidjeti, a pogotovo na UZV!

Početnik
    Datum registracije
    25-04-13
    Poruka
    9
    Citat Pravi autor: majac Pogledaj Poruke
    Darijam, kako doktor ništa ne vidi? Koliko ti kasni menga? Ako ti kasni 20 dana onda, mijenjaj doktora jer on to mora vidjeti, a pogotovo na UZV!
    Hvala na idgovorima. I ja sam starija trudnica, 33 godine. Danas mi kasni 5 dana, a s obzirom da znsm kad sam zacela, danas bi mi trebalo biti tocno 3 tjedna trudnoce. Znaci, tek sa 7 tjedana se vidi? Ufff, sad mi je lakse! Hvala vam punooooo!

Pravila poruka