PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trudnicke tegobe

MAMA88
29-08-14, 12:56
drage mame pozdrav svima ,
ZANIMA ME KAKVE VAS SVE TEGOBE MUCE TOKOM NAJSLADIH 9 MJSECI ....RECIMO JA U NAZAD PAR DANA IMAM NEKI CUDAN OSIJECAJ KOJI MI SE DO SAD NIJE JAVLJAO SKROZ DOLE U RODNICI ME KAO NESTO PROBADA BOLJE RECENO PIKA :confused:PRVA MI JE TRUDNOCA PA SE BRINEM .....DO SAD JE SVE U REDU SA TRUDNOCOM I BEBOM U 26 TJEDNU SAM AKO JE KOJA OD VAS IMALA SLICNO ISKUSTVO MOLIM VAS NAPISITE ....PREGLED MI JE ZAKAZAN TEK ZA PAR DANA JER JE GINEKOLOG NA GODISNJEM :(

MAMA88
29-08-14, 15:31
bas nitko da pomogne??:(

natakk
04-09-14, 22:40
bas nitko da pomogne??:(

a jooj, evo ja sam sada 22+3, i 2. trudnoća.... sve je to što osjećaš potpuno normalno! I mene probadalo i u prvoj trudnoći i sada u drugoj... imam osjećaj nekad kao da će mi beba izletiti kroz trbuh koliko me nekad probada, pogotovo sada kad se već počela dobro okretati i udarati me :))

MAMA88
05-09-14, 11:08
natakk hvala puno na odgovoru lakse mi je a bila sam i prije 3 dana na redovnom mjesecnom pregledu i sveje u redu :D

zuanna
13-11-14, 10:53
Pozdrav svima, trebam savjet. Ovo mi je druga trudnoća, naime i u prvoj trudnoći sam imala mučnine - smetalo mi je mlijeko i prežgana juha samo, no sad... meni je od svega zlo, svakodnevno povraćam, ne samo od hrane, dovoljna je i mala uzrujanost, samo mala i opet... pomoć: kako da smanjim mučnine?

ivančica
03-01-15, 09:55
pozdrav svima...ovo mi je prva trudnoća...4 tj....evo ja imam non stop grčeve kao da cu dobit menst. ali jos i jače....sise me bole za riknut i tu i tamo mi se diže želudac i dođe mi za povraćat....zanima me da li je bolje pit samo folnu ili uzimati prenatal(zbog tog vitamina A)....??šta vi pijete? i kad da odem na prvi pregled?mislila sam tamo negdje za 3 tj!!

margita
02-02-15, 21:58
Pozdrav trudnice:D evo da se i ja priključim...ja sam 36. tjedan,znači sitno brojim do poroda:cool: svakim danom je sve vise bolova, a najgori su oni u preponama..eto čisto da se požalim

evoliva
04-04-16, 16:20
Kako je sada? :)

margita
08-04-16, 14:52
Kako je sada? :)

Beba ima vec godinu i mjesec dana hahha